Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Mirus Futures - Zen-Fire II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 428
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ja uz u Mirusu neobchoduju, ale je to tak, ze oni drzi u sebe SL a PT, ne OCO vazbu (pokud nevis co to je, tak si to nastuduj).
Takze kdyz vypnes Ninju a zasahne ti to napriklad SL, PT prikaz tam zustane a muze te dostat do noveho obchodu, ktery navic nebudes mit chraneny STOPLOSEM !!
Reseni je zadavat pouze SL bez PT, nebo proste sedet u zapnuteho NinjaTraderu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

T.M. obchodujes ninju?
Ak ano tak ja som mal podobny problem ze mi mizly veci z grafu, nejaky pocitacovy skriatok mi hocikedy ukradol nejaku tu sviecku ci celu hodinu a neviem kde ju dal. pisal som do ninji a poradili mi toto.

If the issue remains, please tell me what time zone is used for your PC clock. Please proceed as follows. Close NinjaTrader and go to (My) Documents-->NinjaTrader 7-->db and delete the cache folder. Start NinjaTrader and check if all chart data is loaded as expected.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
potřebuji poradit, Ninja vs. Zen-Fire ...
Od podzimu backtestuji na historických datech od ZenFire. Vždy po měsíci se mi je podařilo znovu rozchodit. Teď ovšem ať dělám, co dělám, nefunguje:)

Můj postup - založení nového účtu u zen-fire z nové IP adresy, přeinstalace Ninjy, výmaz cookies, zadání nových údajů do Ninjy a... nic:) Přitom před tím to fungovalo většinou... Dělám někde chybu?

Pokud se mi to nepovede rozběhat a vůbec bych uvažoval už o tom, že si někde zaplatím data? Procházel jsem tady celý den diskuse a vyšlo mi asi toto, pochopil jsem to správně? (potřebuji intraday data obchoduji 3min. timeframe):

a) buď si můžu založit účet u MIRUS (tj poslat 2500USD) a mám real i historická data od zen-fire zdarma po celou dobu platnosti účtu. Platím jen 25USD/měsíc, pokud neobchoduji live (cože ještě nehodlám), takže mi data vyjdou na 25USD za měsíc vlastně...

b) zaplatím si data od Kinetick za 50USD / měsíc - samotná data bez brokera...

c) mám ještě nějakou jinou výhodnější možnost?

Live plánuji jít cca podzim - zima 2012.

Díky moc a hodně zdaru

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj traderi,
chtel bych se zeptat..... v tomto vlakne vic nez pred rokem bylo docela hodne komentaru ohledne vypadku spojeni. Deje se to porad nebo uz MF funguje stabilne? Take tam byla zminka o tom, ze ve spolupraci se Zen-Fire pracuji na tom, aby vazba OCO byla drzena na jejich servrech a v souvislosti s tim pry bylo zastaveno zprovozneni WebTraderu. Mate nekdo aktualni info?
Jinak bych uvital obecne info ohledne tohoto brokera co se spokojenosti ci nespokojenosti Vas uzivatelu tyce.
Diky moc predem za vase info a cas venovany psani odpovedi. Znate to, je treba se informovat :-)
Jeste jednou diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Standby:

Opakované demo u Zenfire je problém. Musíš čekat 90 dní aby sis mohl požádat o nové demo a připojení fungovalo na stejném počítači ze stejné IP adresy. Maji zavedené přísnější opatření k opakovaným demo myslím že někdy od podzimu 2011. Dřívější požadavek se dá udělat s jiným emailem ale připojení k datům pak nefunguje. Doporučuji zkusit AMP s daty od CQG je to na 21 dní a dá se zaregistrovat opakovaně z jiného emailu a připojení je funkční i na stejné IP (zkusil jsem 2x ).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,

řeším stejný problém jako "cunego" taky bych potreboval live data do NT pro papertrading, ale zatím se mi nechce zakládat ůčet u MIRUS, proto bych poprosil zda-li by mi někdo poradil alternativní cestu jak získat data do NT.
Zaplacení dat od Kineticku je jedna z možností, ale zajímalo by mě jaké mám další?

Předem děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

patas Napsal:
-------------------------------------------------------
> > Tak se mi nějak začíná Mirus nelíbit. První
> výběr a trvalo jim to týden. A to ještě chtějí za
> převod brutálních 40 USD.

A ostatní brokero majú menej? Túto vec som pri výbere nijak zvlášť nesledoval, to je na tom Mirus tak zle?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...