Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodies CCI - ZLR - E-mini NASDAQ-100


Geril

Doporučené příspěvky

Ja bych se coby zacatecnik priklanel k pouziti fixniho PT, jedu nejaky cas paper NQ taktez 2min TF a vychazi mi nejlepsi vysledky s PT 28-32 ticks.

Ostatne na e-mini doporucuji Petr s Tomasem fixni PT pro vsechny novacky, ono to pak prijde samo a clovek si nakouka ty vystupy po nejakem case a zjisti jak z toho vyzdimat co nejvice.

Aspon doufam ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 65
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Honzo, jel jsem paper asi 2 mesice, coz je velmi malo. Posledni tri tydny jsem to prerusil protoze jsem mel v praci velky projekt kteremu jsem se musel venovat. Nicmene se mi na tom paperu moc nedarilo equity mela po cca 50 obchodech tvar jakehosi pismene A, resp. skoncil jsem uprostred drawdownu, ale kdo vi jestli bych se z nej vyhrabal. Filtroval jsem na zaklade cca 5 pomerne jasnych mechanickych podminek a zaroven i podle S/R urovni, ono bez diskrecniho posouzeni je ZLR ciste ztratovy pattern. Mam dojem ze to nekdo naklofal do tradestation a vylezlo to jako mirne ztratove, stejne jako nekolik dalsich Woodie patternu. Ziskove jsou udajne jen kdyz dokazes rozpoznat chop a sendout si behem nej na ruce, coz je nejtezsi ze vseho a neda se naucit za mesic nebo dva.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

honzasek - no mplay je mechanický na něm není nic tak hrozného...výhoda u fixního pt je ta, že vstoupíš do obchodu a můžeš jít třeba ven a pak se kouknout jak to dopadlo a zároveň s pocitem, že si udělal pouze jeden obchod, takže nezbankrotuješ tak rychle :), ale zase mplay reaguje na situaci na trhu, kdežto fixní pt je fixní pt.

A ať už jde o wcci nebo finwin tak je důležité mít zmáklou PA...a jak si psal, že po vytvoření ZLR kouknout jak to vypadá na grafu tak to bych poupravil: koukat na graf a jakmile se ti ta situace líbí (swingy, trend, patterny PA) tak pak se kouknout zdali tam není "V". (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...