Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

free data feed pro NinjaTrader


X3R0.

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...

Zdravím, poradí mi někdo prosím proč mi nejdou free live demo data od CQG? Postupuji přesně podle návodu, připojím se bez problémů, ale nedaří se mi zobrazit live data. V grafech mi to načte pouze denní nebo delší, ale když nastavím např. 5 min data, tak nic. Navíc mi přijde, že i ta denní data jsou pouze do 20.9.2012, když dnes je 2.10.2012. Přikládám obrázky pro ilustraci. Musím si po připojení se na demo data feed někde ta data jakoby stáhnout? Díky.

20491

20492

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...

Zdravím všechny,

chtěl bych vás poprosit o radu, rád bych obchodoval futures (DAX) u forexoveho brokera a tak sháním kvalitní data, rád bych si to pořádně ozkoušel než do něčeho nasypu peníze, tak jsem si stahnul demo Ninju a napojil na CQG data od AMP Futures. Po napojení a zobrazení DAX grafu jsem však nenašel žádné podstatné rozdíly oproti zobrazení v Metatraderu od českého forex brokera.

Můžete mi prosím poradit, mám špatné nastavení nebo je demo pouze demo a nedosahuje kvalit placených dat a nebo žádné rozdíly nejsou...

Předem všem velice děkuji!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

drozva:
ano kupodivu data jsou stejna :) jen o vyhlaseni zprav se vetsinou u forexovych brokru ukazuje vic nedostatek likvidity a mas vetsi sanci na vykopnuti z pozice se skluzem. Dale nekteri brokeri ukazuji u daxu data i kdyz je trh zavreny a tyto data jsou jen z CFD tudiz nejsou realna. Hlavni vyhoda Dat primo z burzy je to ze vidis volume(bid,ask) coz v meta traderu neuvidis a dale muzes pouzit i jine typy baru nez casove (range, Tick, renko)
Zrovna Dax se da celkem dobre obchodovat i u forex brokru protoze ma maly spread a velkou volatilitu.

na nauceni dobry na zajisteni stalyho prijmu nic moc ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim

Prosim vas neviete mi poradit preco mi nejde spustit demo CQG data od AMP Futures na ninju ? vzdy mi vyhodi hlasku : Login failed: Invalid User Or Password lenze ja davam spravne meno aj heslo co mi prislo na mail. Moze to byt tym ze som skusal este raz vytovrit nech mi poslu heslo a meno ? alebo kde robim chybu ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...