Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vybavení počítače pro trading


911

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 179
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To:doublebay
Je to přesně, jak píše Michal.
Minulý týden jsem na druhém počítači, který teď bohužel nemám, sledoval rychlost a velikost dat při ID. Je to naprosto směšné množství, které se přijímá. Na rychlosti prakticky nezáleží. Volil bych kvalitu a stabilitu sítě. Rychlost bych řešil pouze k osobním potřebám stahování dat. Jak píšete, filmy stahovat nepotřebujete, takže to neřešte. I 256 na data bohatě stačí, ale dost pochybuju, že internet používáte jen ke stahování dat při ID. ;)
Bohdan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 5 months later...

Zdravím,
rád bych se zeptal jestli máte někdo nějaké skušenosti s ID obchodováním s připojením přes Wi-Fi nebo mikrovlnu.. jelikož jsem si ji pořídil se smlouvou na pár roků :( a teď když se chci pomalu začít věnovat tradingu (dřív sem o něm moc nevěděl) ..tak zjišťuji že občasné výpadky by asi mohly mít katastrofální následky :(

Děkuji za odpovědi
úspěšné obchody přeje
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Death_Angel,

stabilita wifi pripojeni je bohuzel jednou ze dvou nejvetsich slabin tohoto zpusobu pripojeni k Internetu. :-/ Ale neni to v zasade az takovy problem - nekteri brokeri (napriklad zde ponejvice vyuzivana spolecnost Interactive Brokers) ukladaji STOP prikazy na svych serverech, takze i v pripade vypadku na Vasi klientske strane zustane v trhu prikaz zachovan a v pripade nutnosti bude realizovan.

Pro obdobne pripady bych pak jeste doporucoval zvazit moznost zalohovaneho pripojeni (napriklad pres dial-up), jehoz prostrednictvim v pripade vypadku vse potrebne dokoncite dle sveho obchodniho planu.


Hodne uspechu,

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,

rad bych se zeptal, jestli nekdo z Vas pouziva vice pripojeni od ruznych poskytovatelu internetu, aby se pojistil v pripade vypadnuti jednoho z nich? Povazujete to za zbytecnost ci rozumnou vec? Nekde jsem cetl nazor ze nekteri profesionalni traderi toto pozivaji...diky

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj vsem
narazil jsem na dost zavaznou potiz pri nastaveni plochy na vice obrazovek. Mam notebook s sirokouhlou obrazovkou Acer Aspire 3000 s rozlisenim 1280x800. A to je velky problem protoze jsem zjistil jen na jeden monitor s takovym rozlisenim a ten je od Apple a stoji pres 20 tisic.
Ostatni monitory s normalnim rozlisenim musete sice pripojit ale bud monitor na notebooku nebo externi monitor bude mit zmrsene rozliseni a to tak, ze hodne. Neda se s tim pracovat.
Jestli mate nekdo podobne zkusenosti nebo nejake resni jak z toho ven tak se prosim podelte.
krasny den

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...