Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vybavení počítače pro trading


911

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 179
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Axemanx a lisakus k hlášce: jde o chybu, která nastala v důsledku aplikace opravy MS security update KB925902 (MS07-017) a opravy MS security update KB928843 (MS07-008). Problém lze vyřešit instalací opravy soubor: WindowsXP-KB935448-x86-CSY.exe soubor si můžete stáhnout z netu - do google si zadejte název souboru a dejte vyhledat..

3537

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To lisakus:
no povím Ti, mě když by to tam mělo porád vyskakovat při každým spuštění a restartu, apod. tak budu akorát nervní a to není dobré, že ano...:) Obdivuju lidičky co se v tý bedýnce detailně vyznají, co s čím a jak, já jsem jen prostý uživatel...:)

Hodně úspěchů.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

911:

já jsem musel právě provést reinstalaci celého počítače kvůli viru (teda nechal jsem si to dělat) a momentálně řeším ochranu svého počítače naistalováním virtuálních počítačů v mém počítači. Jsou to vlastně samostatné, další operační systémy (je možno snadno je přidávat) na jednom HDD. Prý je to nejlepší způsob ochrany. Je na to třeba speciální software. Nicméně si na to teprve zvykám a tak jsem uvažoval i o druhém počítači. Proto mě to zajímalo.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...