Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolupráce IB - SIERRA Chart


PET

Doporučené příspěvky

Bolijo, díky
a zeptal bych se ještě Tomáše jak to vypadá s manuálem na IB. Mám otevřen účet, peníze na něm a rád bych se díky manuálu v češtině vyhnul mému klasickému tápání při nakonfigurování programu.
Ještě jednu otázku. Bude v manuálu i o el. opcích, které se dají obchodovat na IB?


Díky PETr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Dobrý den všem.... Jen se chci zeptat jestli by mi někdo nemohl poradit s tímto problémem: mám demo IB a demo sierrechart abych taky začel už konečně testovat , ale bohužel při nastavení propojení sierrachart s IB jsem vše nastavil podle webu sierrachartu i port a platformu IB + sierrechart mám propojenou ... jen když si zadám stažení intradeních dat a zadám symbol ES, který je v seznamu symbolů a i jinné symboli dle seznamu tak mi to napíše tento log-viz obrázek... Tímto prosím, jestli by se nenašel někdo , kdo by mi mohl nějak poradit. Předem moc děkuji radusor

809

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den Radusore

Dle toho výpisu co jste přiložil se mi zdá, že máte špatně zadaný název kontraktu. Zkuste při otevření OpenIntraday Charts zadat: ES-200603-GLOBEX pro ES, ER2-200603-GLOBEX pro ER2 a YM-200603-ECBOT a mělo by to fungovat. Nicméně musím vás zrovna upozornit, že data z dema jsou zkreslená a na testy vám budou bohužel k ničemu.

s pozdravem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den PetrM. Moc děkuji za odpověď !!! ... tak jsem tam zadal Vámi zadaný symbol (ES-200603-GLOBEX) a dopadlo to asi následovně viz obrázek.... jinak momentálně mi nejde ani tak o přesnost, ale o zprovoznění sierrachart s IB platformou a to z důvodu, že plánuji otevřít ostrý účet u IB a propojit data s sierrachart

810

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji moc za odpověď... jen se chci zeptat na poslední doplňující otázku -jaké mám zadat symboly pokud chci zobrazit stejný kontrak - třeba ES akorát jiny timeframe 1min 5min 10min atd protože u 1min jsem zadal jak uvedl
PetrM ES-200603-GLOBEX a zobrazil se 1min graf .... jak zadat symbol s jiným timeframe???? radusor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...