Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolupráce IB - SIERRA Chart


PET

Doporučené příspěvky

Díky za odpověď Honzo,
ale já tam po kliknutí pravým na symbol nemám ani to " analysis".
Nevím proč je to tak složitý. Stahnul sem si sierru, propojil to s IB dle návodu a ani tam mi grafy nejdou. Kdejakej podřadnej brooker má demo účet s fungující kompletní platformou a IB - špička mezi všemi to nemá. To vážně nechápu. Chci si otestovat obchody v reálnym čase u IB než tam pošlu peníze na účet a nejde to.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ve spoustě příspěvků jsem se dočetl, že propojením IB a Sierry mám možnost se levněji dostat k živým grafům. Vím, že je třeba nastavit toto propojení v obou programech, ale ani po přečtení starších příspěvků jsem nezjistil, co udělat, abych se dostal do Sierry. Sierru stáhnu, ale co dál? Abych se do ní dostal a nastavil propojení, budu muset zaplatit za její nákup nebo to stačí přes demo? Nebo co mám vlastně udělat?

Díky za radu!
Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ta nizsi castka je pro ty, co pouze backtestuji za pomoci sierry a dat, ktere si zakoupili u SCmagic nebo jim je nekdo poskytl. Neni mozne takto obchodovat realne nebo papertradovat.
ta vyssi castka je pro ty, co jiz maji fundovany ucet u IB a vyuzivaji jiz sierru pro papertrading ci pro live obchdovani.
Cili pokud nemate fundovany ucet u IB a platite cca tech 17 $, platite to zbytecne, protoze to nemuzete vyuzit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

zdravím traderi,

konečne sa mi podarilo nainštalovať TWS + API + TSIMplus , dúfam že dobre - zatial mi nevyhadzuje žiadne chyby , a chcel by som sa spýtať či je ešte potrebné objednať a stiahnuť sieru - grafy , aby som mohol už konečne začať simultáne obchodovať?
Je potom niekde návod ako sa dá obchodovať simultáne cez TSIMplus? Ako to všetko nastaviť , kontrakty , príkazy , stoplossy a pod???
Ďakujem.
Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
pro bactesting budete potrebovat nekde sehnat data.

Pro paper trading Vam bude stacit fundovany ucet u IB. Tsim+ nainstalujte a spustte pote, co uz budete mit spusteny TWS. z TWS by se to melo zeptat, zda chcete prijmout prichozi volani z Tsim+, date ano a data uz budou "protekat" Tsim+. Potom bude potreba v Edit Symbols nastavit u dane komodity kontraktni mesic, zkontrolovat zda sedi hodnota na jeden tick a jde se na vec. Pokud neprepnete v Tsim+ na Live, pojedete jen papirove a nic se nebude aktivovat. Pritom muzet nakupovat a prodavat dle libosti :-)
K Tsim+ je tady cele vlakno, takze v pripade problemu si vlakno procist a pak se eventuelne zeptat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Dobry den,

Konecne jsem se rozhodl a zalozil si ucet u IB. Nyni se pokousim propojit IB a Sierra Chart. Platforma od IB funguje zatim v pohode, ale kdyz se pokusim nacist data do Sierry, narazim na problem:

Dam File->New/Open Intraday Chart a napisu treba YM-200612-ECBOT. V Message Logu mne to napise "error creating intraday data dile. Is the folder set to read-only?" Bohuzel slozka ma doopravdy atribut "Je pro cteni", ale nemuzu ho zmenit (respektive muzu, ale zmena se neprojevi) - Nevite nekdo jak zmenit ten atribut?

Jeste me napadla moznost vytvorit soubor rucne - vytvorim tedy napr. soubor YM-200612-ECBOT.mnd, v Sierre dam zase New/Open Intraday Chart a vyberu mnou vytvoreny soubor. V Message Logu mne napise "Chart data file format is not valid" a v okne Sierry mne zadny graf nevykresli, jen vidim aktualni cenu (ktera souhlasi s IB takze jsou propojeni).

Nevite jak to vyresit? Dekuji za rady a preju hodne obchodnich uspechu :-)

Jelda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...