Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Lynx


lerry

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 46
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 months later...

Zdravím,
zatím využívám služeb Fia, ale vzhledem k tomu, že obchoduji pouze v USA, vadí mi především velké spready při převodu CZK na USD a zpět. Proto mně zaujal Lynx Broker. Nejsem si však jistý důvěryhodností společnosti, sice je oficiálním partnerem IB, ale firmy s.r.o. ve mně vždy vzbuzují jisté obavy. Co si o společnosti myslíte vy a jaké jsou vaše dlouhodobé zkušenosti?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Tak jsem si založil účet u Lynx a zatím maximální spokojenost. Skvěle funguje podpora, když jsem měl s něčím problém, zavolal jsem a ihned mi byla poskytnuta pomoc.
A poplatky za neaktivitu nejsou žádné a pokud vám stačí zpožděná data, tak platíte pouze za obchody (a za konverze měn) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lynx by bol perfektný broker, lenže problém je v tom, že si za klasik, mini a micro futures účtujú rovnaký poplatok (4USD/obchod), čo je úplne absurdné.

U IB stojí micro futures asi 0,33 USD, u Lynx 4 USD.
U IB stojí mini futures 0,50 USD, u Lynx 4 USD.

Tak isto aj mini options stoja tak isto ako klasik options. To je problém. Ak by toto dali doporiadku, tak by boli o dosť atraktívny. Získali by si totiž na svoju stranu aj účtovo malých začínajúcich traderov.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Data jsou zpožděná myslím o 15 minut, ale nezkoumal jsem to. Aktuální kurzy mám na Google Finance, takže to neřeším. Poplatky mám standartní, já jsem malý investor, ale zkusím vyjednat menší poplatky pro rodiče, kteří tam také přejdou. Jak píše Marti_SK, pro futures to asi není ono, ale já investuji pouze do akcií, takže pro mně je to ideální volba.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to beginner:
Mezi Correspondent Brokers máš napsaný i Lynx.
to foglik:
Pro aktivní tradery je určitě lepší jít přímo ke zdroji, ale třeba pro mně, který držím dlouhé pozice a neudělám tolik obchodů, je z dlouhodobého hlediska výhodnější Lynx, protože u něj se neplatí poplatky za neaktivitu

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...