Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Ninja Trader 8


Honzin

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Zdravim,

tak jsem si s relativne velkym ocekavanim nainstaloval osmicku...
a po projeti celeho softu jsem pekne podekoval a zase sem ji rychle odinstaloval.

Na zadne chyby jsem neprisel, ale verim ze tam jeste neco bude, ale zklamalo mne nekolik pro mne zasadnich veci.
Mozna tech avizovanych 500 vylepseni tam je, ale ty stare mouchy jsou tam porad, navic dokonce nektera funkcnost
zmizela. Napr.
- show/hide panel obchodovani z grafu - v sedmicce na button, ted pres menu
- naprosto tragicky vyber color palet
- ikony cernobile, poplatne win10, vetsina bez hintu (to se mozna doladi, preci jen je to beta)
- editor - sice barvy ala Visual studio + integrace.. ALE stale v zakladnim editoru nefunkcni F3, F12 (programeri vi co myslim)
- subjektivne mi ten editor pripadne jak pri nabihani tak pri intelisence asi tak dvakrat pomalejsi
- neustale nevyresen fixni vertical column - time , mam na to sice svuj "indikator", ale je to imho ostuda ze to nema Ninja v zakladu
- neupraven tool meritko - nedoplnen o castky v $ (stejny pripad - mam to napsane sam, ale jine softy to maji v zakladu)
- i relativne jednoduche indikatory nejsou kompatibilni = vsechno psat znovu nebo slozite upravovat (smrtelna zalezitost)

No naslo by se toho vic (z meho pohledu) ale jako nastrel to staci.

Abych jen nekritizoval... zajimave je resen vyber timeframu s moznosti vlastnich definic, ale to zas tak clovek neuzije...

Uplne prekopany UI neresim, to se dalo cekat, ale na to se da zvyknout.

No doufam ze sedmicka bude jeste nejaky ten patek podporovana. Zatim osmicku ani nahodou. (Navic sude verze se neberou
ze ano :) - opet pro programery)

Takze tak toliko za mne.
Rob99

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Zdravím
NT7 se mi bloknul tak jsem psal na suport a tam mi dali link na stažení NT8(prej mám zastaralou verzi). Takže ode dneška jedu na NT8 ,všechno co potřebuji k obchodování jsem si nastavil až na jednu maličkost v SuperDOMU. Nemůžu najít nebo nevím kde mám zapnout HOLD (zastavení DOMU abych se myší trefil kam potřebuju).
Díky sakul

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sakul:
Neznám odpověď na vaší otázku, zatím používám NT7. Ale zarazila mě ta formulace, že nejnovější oficiální verze je už NT8!? Nebylo to spíš tak, že do 27.2. bylo třeba přejít na nejnovější verzi (platné jak pro NT7 /7.0.1000.31/, tak pro NT8)? Odkaz je podle mně pro obě verze, jen záleží na tom, co si vybereme v scroll down nabídce. Protože NT8 je stále v Beta verzi, tedy určitě jí nemohli posílat jako nejnovější a oficiální verzi... (viz. zde ninjatrader.com/support/forum/showthread.php?p=446393#post446393)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...

Testujem novu Ninju a okrem toho ze mi pride zbytocne prekomplikovana (na co by som si vedel zvyknut), okrem toho ze kazdy naprogramovany indikator ktory mam teraz musim upgradovat za peniaze (co mi nevadi)...
mi vadi jedna jedina vec ktora sa tyka vizualnej stranky.
Obchodujem s urcitym templatom a nechcem ho menit, tym mam na mysli barvy.
chci pouzivat rovnake barvy ako v NT7, ale ako toho dosahnout to teda nevim.
Protoze v NT7 nemam template zostaveny z palet barev ktera tam je ale z vlastne defnovanych barev RGB.

Ako toho ale dosahnout v NT8? Ako nastavit barvu aku chci? tzn treba 205 , 65, 45 ATD...


Dekuju

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak uz sem prisel na to ako si navolit vlastni barvu.
Jde to vpisanim RGB nebo jiniho kodu do policka s nazvem barvy.
problem byl v tem ze ja sem tam daval format jako ma ninja7. tj napriklad: 128; 255; 128
jenomze u Ninji 8 se bodkocarka nahradzuje jenom carkou. takze format pak vypada takhle 128, 255, 128

Zdar a hezke svatky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...