Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTraders


Dimi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 235
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 years later...
  • 4 týdny později...
  • 1 month later...
  • 3 týdny později...

Zdravím Vás.

Asi 2 týždne som skúšal nainštalovaný DEMO NinjaTrader s dátami od ZenFire. Dnes som chcel otvorit navečer Ninja, (že sa pozriem trochu na grafy) a po kliknutí na ikonu Ninja sa miesto otvorenia - začal program akoby znova inštalovať. Prebehlo to veľlmi rýchlo (neviem či to bola vôbec nejaká inštalácia) ale žiadal odomňa znovu zadanie prístupového hesla, ktoré mi spoločnosť zaslala na začiatku, keď som si Ninja stiahol a nainštaloval. Po zadaní sa program klasicky rozbehol.
Problém sa ale objavil vtedy, ked som sa šiel ako vždy pred tým pripojiť cez Mirus (ZenFire) a nedalo sa pretože som mal Mirus vymazaný z ponuky poskytovateľov dát. Preto som opäť nahral Mirus, ale pri potrebnom zadávaní ich prístupového kódu (ktorý som mal v maili) so na maili našiel toto z Mirusu:

Hello Opius,

I saw that you requested a demo of NinjaTrader powered by Zen-Fire. I wanted to follow up with you to see if you had any questions about the demo, or Mirus Futures. If so, feel free to contact me.

I have also provided the link to access the NinjaTrader training videos:
www.ninjatrader-support.com/HelpGuideV6/helpguide.html?VideoLibrary

Regards,

AJ Wustefeld
Account Manager, Mirus Futures
312.896.1383 direct
800.496.1683 ext 2244 toll-free
312.329.9888 fax
Hello Opius,

I saw that you requested a demo of NinjaTrader powered by Zen-Fire. I wanted to follow up with you to see if you had any questions about the demo, or Mirus Futures. If so, feel free to contact me.

I have also provided the link to access the NinjaTrader training videos:
www.ninjatrader-support.com/HelpGuideV6/helpguide.html?VideoLibrary


Regards,

AJ Wustefeld
Account Manager, Mirus Futures
312.896.1383 direct
800.496.1683 ext 2244 toll-free
312.329.9888 fax

www.MirusFutures.com
Envision Ultimate Brokerage

Vedel by mi prosím niekto poradiť, o čo sa môže jednať? Či po 2 týždňoch vypršala skušobná doba free dát od Mirusu? alebo niečo iné?

Vopred vrelá vďaka!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...