Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTraders


Dimi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 235
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den všem, prosím všechny o radu..
Vždy po provedení aktualizací na PC (Win 8) mne NT odmítne přihlásit k připojení dat (Ninja Continuum Demo), napíše chybu "invalid user or password". Minule jsem to vyřešil tím, že jsem vše přeinstaloval. Nyní po nové aktualizaci PC se problém zopakoval, ale poskytovatel dat CQGTrader mi již odmítl zaslat nové přihlašovací údaje.
Strávil jsem hledáním řešení již mnoho hodin, ale zatím bezvýsledně.
Předem děkuji za jakoukoliv radu...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hugos:

no sú to indikátory Autoretracement a CCI histogram z finančníka, problém je ten že ja som ich tam mal len som preinštaloval NT a teraz neviem ako som ich tam dostal vtedy. Sú zazipované ako som ich stiahol. No keď ich tam tam pomocou import tak mi vyhlási že mam nejakú prispôsobenú NT platformu ktorá ma chyby a je nutné tieto chyby odstrániť pred tým než pridám indikátory.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Marosis:
Vymaž/vyjmi z adresáře NT ty soubory u kterých ti to napíše error. A až pak zkompiluj ten co chceš, případně můžeš pak vrátit ty vyjmuté soubory. Měl jsem to stejně, asi si to pamatuje nějak z minulosti nebo něco. Pokud to ani takto nepůjde zkompilovat, indikátor je asi pro jinou verzi NT a to neporadím. Jinak já většinou přidával indikátor přes tools- edit ninja script-indicator.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pukac

mne nepíše o akú chubu ide len pišeš error, dačo s custom ninja trader. ALe to už je jedno, už som to poriešil inak, čiže už to jenepodstastné pre mňa momentálne, každopádne ďakujem za pomoc :)

chcel by som sa opýtať či je možné dať number bary do NT?? LEbo ta sierra je veľmi škaredá a nemôžem sa s ňou zžiť. Chcem prejsť na FIMS lebo FinWin neviem vôbec posunúť do ziskového stavu a všetci odporučujú sierru škaredú zlú neprijemnú :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...