Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTraders


Dimi

Doporučené příspěvky

Ahoj, omlouvám se, ale píšu, protože mám problém, se kterým si nevím rady, resp. mé dosavadní zkoumání nevedlo k úspěchu. Vezmu to více zeširoka, je to můj první příspěvek a mám jakési nutkání se představit. Jmenuji se Tomáš, makám intenzivně na tradingu asi 3/4 roku, absolvoval jsem e-mini I, pročetl kde co, věnuji se a backtestoval jsem ES na Nija T., založil jsem si účet u IB, fundoval a v dnešních dnech zkouším, zkouším a zkouším... Problém spočívá v ATM strategii při obchodování z grafu. Jestliže používám pouze Sim účet v NT, vše funguje jak má, /posunuje se automaticky SL za BE, v určité vzdálenosti se přitahuje např. po ticku.... / ale když pustím příkazy do IB, nastane problém a to jak na Sim, tak v "live". Prvotní příkazy PT a SL poslané pomocí ATM jsou OK, ale např. při automatickém posunu SL za BE, nebo i při ručním posunu SL či PT mi vyskočí chybová hláška o tom, že nemám nastavené pravidlo pro zúčtování - viz příloha. Po odkliknutí hlášky posouvaný objekt v NT zmizí, ale v IB je stále na původní pozici, tedy neposunutý. Ve fóru jsem na nic podobného nenarazil, tak doufám, že někdo bude vědět... Dík a přeji všem hodně zdaru v obchodech. TomKov (tu)

7189

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 235
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,
tak už mám vyřešeno, byla to chyba ve verzi TWS, po stažení buildu 891,4 se už chyba neprojevila.
/Tedy upřimně řečeno mě to dosti děsí, že se něco takového může stát. Při představě chybou odbouraného SL ... trocha nepozornosti a je vymalováno/

Níže jsem přiložil radu přímo od NT, snad to někomu pomůže.
Přeji všem mnoho $.
Tom.

Hello Tom,
Thank you for your note.
The error messages comes from IB; we only display the message. I suggest to contact IB support for more clarfication.
Make sure you have TWS version 887.2 installed as per the IB connection guide at the link below.
www.ninjatrader.com/webnew/support_interactivebrokers.htm
You can check this under Help-->About TradersWorkStation.
Sincerely,
Jason Hilling
NinjaTrader Customer Service

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim, mam NJ napojeneho na ZenFire, vsechno zatim jako simulaci, sleduju odpoledni seance TFka zhruba od 20 do 22 naseho casu. Dneska jsem zjistil ze pri spusteni NJ se mi od 28.1.2009 nencitaji data za dopoledni seanci, tedy cas nekdy 14-15 naseho casu a zobrazuji se mi poze ty odpoledne. Jako by se mi zmenilo nastaveni a vidim jenom ty casy, ve kterych jsem byl pripojenej na ZenFire. Zadne nastaveni jsem nemenil. Prikladam obrazek vcerejsiho dne jak se mi zobrazuje dnes, pritom vim, ze takto to vcera nevypadalo, tedy cas pred obedem. Je to divne a nevim kde bych mel hledat chybu, pred 28.1. se data zobrazuji spravne. Vite si s tim nekdo rady, nebo mate podobnou zkusenot? Diky za pomoc. D.

7426

Link to comment
Sdílet pomocí služby

goldkey: V prehledu obchodu je mozne prepinat mezi procenty, menou (currency) a body (points). Takze tam. V ATM se to zadava vyhradne v ticich. Jinak pro analyzu MAE/MFE bych na zaklade svych zkusenosti doporucil pocitat vsechno na ticky a ne na dolary. Pak svuj pristup muzes jen s malymi modifikacemi pouzit na libovolny trh s podobnou charakteristikou. Ty meny jsou dost osidna vec.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás.
Mám stejný problém jako měl "DavidP". S radostí, že mi pomůže zde zmíněná rada použít tlačítko "reload historical data" jsem se na ono políčko chystal kliknout, ale ať dělám co dělám, mám ho v nabídce neaktivní a proto se mi tento problém nedaří vyřešit. Grafy jsem zapnul dnes v 17.40, a od tohoto času mi vše běží správně, leč bohužel nevidím právě onu noční seanci + dnešní dopolední seanci.
Mohu poprosit někoho kdo má řešení toho problému o radu?

Děkuju.
Zdeněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...