Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTraders


Dimi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 235
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den,
poradi mi niekto prosim, ked chcem do ninja trader open tick data natiahnut a stale mi vypisuje ked kliknem na Open Tick ,,bad username or password ( 1001 ),, ci je to normalne? a este jednu vec,daju sa niekde stiahnut data, ulozit do pc a potom ich natiahnut do ninje a mat ich tak nastalo? lebo chcem uz konecne zacat robit backtest a aj mae & mfe
,vdaka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Weave72
nekdo tu na foru zminoval, ze open tick konci/skoncil. Neoveroval jsem si to, protoze pouzivam zen-fire.com

>stiahnut data, ulozit do pc a potom ich natiahnut do ninje a mat ich tak nastalo?
ano lze to, pripojite se na zdroj dat, tools->historical data->reload a vybrat instrument,
pak ulozit do souboru: tools->historical data->Export

no a pak si ulozena data muzete kdykoliv natahnout: tools->historical data->Import

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Weave72:

uz tady probehlo ze open tick nefunguje. Udelej si demo u zenfire a muzes si stahnout vic jak rocni historii dat a muzes vesele backtestovat.
Jaky trh hodlas backtestovat a jak dlouho zpatky? Pokud chces obchodovat intradenne, tak nejake velka historie nema moc cenu. Pro prvni backtest uplne staci zacit od zacatku letosniho roku.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dotaz jsem vložil do vlákna "Ninja Trader - nastavení programu od A do Z", ale pro jistotu vkládám i do tohoto vlákna:

Zdravím všechny tradery a uživatele NinjaTrader.

Chtěl bych vás požádat o radu s následujícím problémem. Mám vytvořenu automatizovanou strategii v NinjaTraderu, která by měla obchodovat pouze definovaný počet kontraktů. Když ale strategii pustím na demo datech, otevírá Ninja kontrakty pro mne záhadným způsobem – jednou 3, pak 5, pak 2, pak 11 atd. Předesílám:

1. v nastaveních strategie u Set order quantity jsem zkoušel všechny možnosti (by strategy, by default quantity, by account size),
2. v samotné strategii jsem měl přes proměnnou volitelný počet kontraktů = 1, poté i natvrdo 1

Strategie funguje na principu „vždy v trhu“ při signálu na stranu long nejprve prodá short (ExitShort -pokud něco je), poté koupí long (EnterLong). Na stranu short opačně.
Nevíte někdo, v čem by mohl být zakopaný pes?
Předem díky

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...