Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart - nastaveni II


michal-administrator

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

Zdravim, prosím o vysvětlení situace, případně radu. Po vstupu a zasažení 1PT je vše OK - viz. tyrkysová tečkovaná spojnice obr. ukazka1 Po zasažení 2PT se spojnice neobjeví a přesně o hodnotu 2PT - 24 ticku se niže od vstupu objevi co? (na ceně 1086,6 ) Pokud 3PT posunu mezi 1PT a 2PT a je zasažen vypadá vše jako na obr. ukazka2 Evidentně mám špatně nastaveno něco v přiřazování profit targetů, ale nemůžu přijít na to co. Z trade activity logu jsem to neidentifikoval. Poradíte? Díky

28132

28133

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, potřebuju help s [bold] "Trade activity log" [/bold]v Sierra Chart. - backtestuji "Replay/BkTest Fills" - provedu celý obchod - vstup - výstup (obchod vidím, že proběhl) - podívám se do Trade Activity Log a vidím informace pouze v záložce "Trade Activity" - v ostatních záložkách "Trade Statistics", "Trades" a "Period Trade Stats" nevidím nic :( - jako kdybych pouze objednával a přitom ten obchod neplnil - ukázka níže Nevíte, čím to je? Jsem se nějak zasekl a nevím, jak se pohnout z místa. Určitě to bude zase nějaká triviálnost. Rád bych viděl kompletní statistiku v Trade activity log.

28138

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...