Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart - nastaveni II


michal-administrator

Doporučené příspěvky

  • 4 months later...
  • 2 týdny později...

ahojte, viete mi poradit kde v SC viem sledovat vsetky operacie na mojom ucte v SC? tym myslim poplatky ktore platim za data, mesacne vyuzivanie atd...nejaky komplexny prehlad ze ked sa na to pozriem aj o rok budem vediet kolko som zaplatil napriklad v juli 2017. hladam to na ucte no nenasiel som, dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravim pani, damy.

Som tu totalne novy a v podstate asi aj dost blby. Asi zatial. Takze od zaciatku. Nainstaloval som NT8 a aj Sierru, ale ako zacat??? Ako sorry, 5rokov som sa hral na MT4, ale toto je uplne ina liga. A kedze sa mi to paci, chcem to vediet. Ale ako zacat? Ako, kde si vybrat poskytovatela dat? Ako to aktivovat, spojit? Ako spustit testovanie? Proste milion ako, a ja neviem skoro nic. Prepacte, ak sa niekomu zdaju moje otazky fadne a zbytocne, ale kazdy asi nejako zacinal a ja si pripadam ako prvak v skole. Ak mate odpovede pre mna, pripadne nejaky dobry link na to, ako, dajte mi vediet. Dakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

On ‎9‎. ‎10‎. ‎2017 at 18:35, Hofi napsal/a:

Ahoj, jak přepnout na live vím ale chtěla bych aby se příkazy zaznamenaly na serveru brokera  a ne jen na mém PC. Nevím, který řádek v tom nastavení mám použít.

Díky

Ahoj. Řekl bych, že je to v záložce Trade-General Trade Settings-vpravo zaškrtnout. To by mělo být nastavení ať už obchoduješ přes tu tabulku nebo přes DOM. Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 16 hodinami, Mariii napsal/a:

Zdravim pani, damy.

Som tu totalne novy a v podstate asi aj dost blby. Asi zatial. Takze od zaciatku. Nainstaloval som NT8 a aj Sierru, ale ako zacat??? Ako sorry, 5rokov som sa hral na MT4, ale toto je uplne ina liga. A kedze sa mi to paci, chcem to vediet. Ale ako zacat? Ako, kde si vybrat poskytovatela dat? Ako to aktivovat, spojit? Ako spustit testovanie? Proste milion ako, a ja neviem skoro nic. Prepacte, ak sa niekomu zdaju moje otazky fadne a zbytocne, ale kazdy asi nejako zacinal a ja si pripadam ako prvak v skole. Ak mate odpovede pre mna, pripadne nejaky dobry link na to, ako, dajte mi vediet. Dakujem.

Ahoj. Jak kdybych se viděl...:) Tak prostě jak prvňák - začni se učit. Pročítej vlákna (od konce, spousta věcí je jinak než třeba před 5 lety) a zkus youtube (jsou tam info i v cz/sk). Finančník bohužel nemá (aspoň co vím) žádný kurz ovládání např. Sierry. Kdysi byl, měl jsem ho i zaplacený, ale pak ho zrušili a další už nebyl. Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

17 hours ago, Mariii said:

Zdravim pani, damy.

Som tu totalne novy a v podstate asi aj dost blby. Asi zatial. Takze od zaciatku. Nainstaloval som NT8 a aj Sierru, ale ako zacat??? Ako sorry, 5rokov som sa hral na MT4, ale toto je uplne ina liga. A kedze sa mi to paci, chcem to vediet. Ale ako zacat? Ako, kde si vybrat poskytovatela dat? Ako to aktivovat, spojit? Ako spustit testovanie? Proste milion ako, a ja neviem skoro nic. Prepacte, ak sa niekomu zdaju moje otazky fadne a zbytocne, ale kazdy asi nejako zacinal a ja si pripadam ako prvak v skole. Ak mate odpovede pre mna, pripadne nejaky dobry link na to, ako, dajte mi vediet. Dakujem.

Ja ked som zacinal tak som cital vlakna na fore na dannu temu, ak som niecomu nerozumel tak som sa pytal. Nic neni take tazke ako to vyzera. Na zaciatok sa rozhodni ci budes pouzivat NT alebo Sierru a nasledne si zohnaj brokera aby si mohol mat intraday data na sim trening. Vlozis tam nejaku malu ciastku aby si mal data a plus si zaplatis sierru ak chces sledovat OF.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

1 hour ago, zbyv napsal/a:

Ahoj. Jak kdybych se viděl...:) Tak prostě jak prvňák - začni se učit. Pročítej vlákna (od konce, spousta věcí je jinak než třeba před 5 lety) a zkus youtube (jsou tam info i v cz/sk). Finančník bohužel nemá (aspoň co vím) žádný kurz ovládání např. Sierry. Kdysi byl, měl jsem ho i zaplacený, ale pak ho zrušili a další už nebyl. Zbyněk

Cau, no uz pokrocil dalej a je fakt, ze dneska uz sa tu mom aktualne navody nenechadzaju a tak "googlujem" a "youtubuje". Asi ina cesta nie je. Ale ok, uz som sa aspon posunul o krok dalej, ze som skusil NT8, napisal som na ich support. Pustili mi data free na forex, co ma moc netankuje, kedze to mam aj MT4 a tak som poziadal o futures data. A ... prekvapko, no problem, dali mi pass na CQG a ficim na nich. Konecne aspon nejaky pokrok. A teraz co s tym ... :) No stale vaham, ze ci zostat na NT8 alebo radsej preskocit na Sierru. Nejake kratke videjka co tu na financnikovy vidim, tak to asi bude vsetko zo Sierry, tak asi bude lepsie ist na nu. A ako vidim, aj tu ste na mna zareagovali, kedze som na vlakne ako nastavit Sierru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

8 minutes ago, trademan napsal/a:

Ja ked som zacinal tak som cital vlakna na fore na dannu temu, ak som niecomu nerozumel tak som sa pytal. Nic neni take tazke ako to vyzera. Na zaciatok sa rozhodni ci budes pouzivat NT alebo Sierru a nasledne si zohnaj brokera aby si mohol mat intraday data na sim trening. Vlozis tam nejaku malu ciastku aby si mal data a plus si zaplatis sierru ak chces sledovat OF.

cau, no skusam NT, ale asi pojdem na Sierru. Ale uz ked si mi odpisal, vedel by si mi aspon poradit brookera pre Sierru? A ako to vyzera s datami? Musim tam obchodovat, aby mi pustili data, ci da sa zohnat aj free, nieco ako demo?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

26 minutes ago, Mariii said:

cau, no skusam NT, ale asi pojdem na Sierru. Ale uz ked si mi odpisal, vedel by si mi aspon poradit brookera pre Sierru? A ako to vyzera s datami? Musim tam obchodovat, aby mi pustili data, ci da sa zohnat aj free, nieco ako demo?

Ja som zacal NT a tiez som presiel na sierru uz len preto ze pan Podhajsky obchoduje na sierre a aj kurz bol v sierre a tak mi to prislo viac rozumne. Ja ti poviem ze ja obchodujem cez Amp futures kde si platim len 5 dolarov za datafeed pre cme data ( NQ, ES atd ). Sierru mam od nich zdarma kedze pouzivam iba level 3. Urcite odporucam level 5 ak chces obchodovat orderflow a ta stoji niexo cez 20 dolarov / mesiac. Skus napisat na live chat ktory maju na ich stranke. Kedysi tam bol pan Sabo ktory vsak odisiel takze komunikacia uz len v anglictine. Dalsia moznost je Interactive brokers kde tu treba minimalne 10 000 dolarov ( ak sa mylim tak ma niekto opravte ) ale aj to je volba ak chces vacsi ucet. Obchodoval som aj cez optimus futures ale neodporucam kedze platis 20 dolarov za neaktivitu ak nejdes aspon jeden live obchod mesacne. Na to pozor aj u inych brokerov.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...