Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Sierra Chart - nastaveni II


michal-administrator

Doporučené příspěvky

to Kamila
Kamilo, děkuju moc, ale bylo to trošku složitější, než se zdálo.

Na Trade Activity Log jsem si samozřejmě i dle mnou přiloženého screenshotu nechal vygenerovat "All Activity" a "All simulated" - takže by to mělo zobrazovat vše. Ale nic mi to nezobrazovalo, ipřesto, že jsem ty obchody provedl.

Zřejmě jsem to již vyřešil. Problém byl asi v tom, že jsem měl data od IQFeed (z Trial Version) a nebyl jsem připojen na SierraChart. Proto se mi mé údaje o obchodech nezapisovali do statistiky.

Nakonec jsem se připojil a stáhl si i data od Sierra Chart a najednou je vše OK. Tím všemožným přenastavováním a hledáním chybky jsem zbytečně vyhodil 3 dny :) Kdybych byl nešetřil a koupil si DataFeed od Sierry - bylo by vše vyřešeno.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Omylem jsem psal do starsiho vlakna,tak se zeptam tady.Jak si zakreslim do grafu HOD,LOD,50%RMCT?? Nastavil jsem si celou sierru podle Petra,jak ukazuje v online kurzu,ale tohle uz tam nedelal a ja si nejsem jisty,jak dale.Stejne tak jako ukazoval nastaveni SC HISTORICAL INTRADAY FUTURES DATA,ale ja tady tuhle moznost vubec nemam.Mam jen SC Historical data.Dekuji za pripadnou odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím vás. Napojil som si sierru na data od OEC. S nastavením sierry nemám veľké skúsenosti. Avšak po zadaní príkazu na nákup alebo predaj (je to jedno) mi vyhodí túto hlášku (1. obrázok) . Pravdepodobne je problém s názvom account , ktorý nemám zadaní (druhý obrázok). A tu prichádza moja otázka. Je problém v tomto ? A ako sa odstráni. Kde meno účtu nájdem ? Ďakujem

28420

28421

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nevíte někdo, proč mi v SC, když zadám a následně v grafu kliknu na ten křížek pro zrušení příkazu, tento příkaz píše Cancell, ale v IB je stále aktivní? V SC mi sice píše Cancell, ale je stále aktivní a nechce mi zmizet. Musím udělat restart SC a pak již příkaz zmizí.
Nestalo se mi to poprvé. Už se mi stalo, že jsem takto příkaz zrušil, ten stalé visel v IB. V SC mi zmizel příkaz pro PT a SL, ale stále tam visel vstupní příkaz u kterého bylo Cancell. Hodilo mne to do obchodu, ale zase jsem tam už neměl žádný PT ani SL. Zkoušel jsem to ukončit přes Flatten, ale ani to nějak nefungovalo. Nevíte někdo, kde dělám chybu?

Dále pak ještě mám jeden problém. Mám zadáno, aby se mi zobrazovalo v grafu po obchodu vstup výstup a propojení čarou. Toto propojení čarou mi ovšem nejde nijak změnit. Měním to v Graphics Settings "Chart TradingOrder Fills Entry/Exit Connecting Lines Primary (Secondary). Ať to měním jakkoliv, tak mám stalé default nastavení na šedivou čáru, dot, 1px velikost. Nevíte někdo jak to změit? I jsem aktualizoval na poslendí verzi SC, ale nepomohlo to.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

310Raptor: k té změně linie mezi vstupem a výstupem jak uvidíš v přiloženém screenu postupuješ zřejmě správně. Jedině mne napadá, zda odsouhlasíš změnu " Apply" ale to je jediná možnost. Mne to tak funguje bez problémů. U toho prvního problému mne napadá zda není počítač příliš zahlcený. romanrak

28462

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro ty, kteří mají tento problém:

Mám zadáno, aby se mi zobrazovalo v grafu po obchodu vstup výstup a propojení čarou. Toto propojení čarou mi ovšem nejde nijak změnit. Měním to v Graphics Settings "Chart TradingOrder Fills Entry/Exit Connecting Lines Primary (Secondary). Ať to měním jakkoliv, tak mám stalé default nastavení na šedivou čáru, dot, 1px velikost. Nevíte někdo jak to změit? I jsem aktualizoval na poslendí verzi SC, ale nepomohlo to.

Je třeba v již zobrazeném grafu to změnit pod "Chart - Graphics Setting ............"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Martin 1986:
v té rolovací položce "Continuous Conctract" si zvol něco jiného - záleží na tobě. Teď tam máš "None".
Je to propojení starých kontraktních měsíců s novými. Pak by se ti to mělo propojit. Jsem si jist, že se dá někde snadno dohledat, co jsou ty varianty zač.
Tou variantou zvolíš, jakým způsobem se to propojí.
Malou inspirací by ti mohl být návod v Sierra Chart - to jsem si uložil, tak snad ti to k něčemu bude ;)
www.sierrachart.com/index.php?l=doc/doc_ContinuousFuturesContractCharts.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...