Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

obchoduje někdo přes Global futures?


Lubiik

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny,

chtel bych zacit obchodovat ID. Vyhlidl jsem si Global Futures a platformu (software) Strategy Runner. Nekde vyse v tomto foru bylo receno, ze lze kontaktovat jisteho pana Kuzela. Dela pro Global Futures nebo pro Strategy Runner? Muzete mi na nej dat prosim kontakt. Ma english neni nic moc a tak bych rad mluvil se zarizovanim konta s nekym kdo mluvi cesky.
Mnohokrat dekuji.
Radek
radekmajer@seznam.cz
724632003

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 325
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravim,ted v patek jsem si u nich zalozil ucet. Pan Kuzel mi rekl, ze pokud se ucet bude pohybovat nad 5000 dolaru,
uz se da smlouvat na komisich..maji tam podle me prednastavene sazby pro ruzne velikosti uctu :) . Ja prave pouzivam Global strategy trader,
je trochu propracovanejsi, ale moznost nastaveni zdroje dat jsem nikde nenasel,
o WCCI jsem popravde jeste zatim nezavadil, kdyz koukam do tabulky indikatoru, nabizi se mi tady commodity channel index (CCI)..
ja pouzivam pouze RSI,volume,ema, takze si nestezuji, ale urcite by bylo fajn, kdyby tam slo nahrat vic pluginu s indikatory..

Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím Lukáši,
elektronické trhy stále obchoduji přes Global Futures a nemám s tímto brokerem žádné problémy... Platformu Strategy Runner používám delší dobu a co se týká spolehlivosti a přehlednosti mi plně vyhovuje. Nedávno přišel GF s novou platformou GSTrader, která je postavena na stejném základu jako SR do které GF konečně začlenil některé drobnosti, které mi v platformě SR chyběly (jako např. new windows chart s rozdílným timeframe stejného grafu, což SR neumožnuje). Dle mého názoru stojí zato tuto platformu minimálně vyzkoušet na demu a udělat si vlastní obrázek, zda vyhovuje.... Je pravdou, že sierra je někde jinde, co se týká přizpůsobení indikátorů vlastnímu obchodnímu systému, na druhou stranu právě ta jednoduchost SR či GSTrader (nyní ho asi 14dní testuji a s velkou pravděpodobností na něho ze SR přejdu) může velmi pomoci v obchodování...

Úspěšné obchody přeje Vlasťa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jo jo, GSTrader prave zkousim. jen me mrzi ze se za to musi platit, ale budiz, pokud budem chtit vse gratis a nebudem chtit trochu investovat do vybaveni tak sme si vybrali spatne povolani :-) me se osobne GST libi. jeste zkusim J-Trader. je to jen platforma bez grafu, neco jako TWS. nevihodu spatruji v tom, ze stop prikazy jsou u me v pocitaci kdezto u GST, SR jsou u brokera, takze pokud vypadnu tak se "zas tak moc nedeje" no odpo zavolam do statu a uvidime.
diky za odpoved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...