Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

obchoduje někdo přes Global futures?


Lubiik

Doporučené příspěvky

Pan Kuzel vám pošle 10 dokumentů, které musíte podepsat a vyplnit. S vyplňováním vám pomůže přes skype.
Naskenované dokumenty pošlete zpět ke schválení a do 5 dnů je otevřen účet. Poté vložíte peníze a můžete obchodovat. Výše příjmu je podmínka pro otevření účtu a také věk 23let.Avšak příjem není nutný nějak dokazovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • Odpovědí 325
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím zdejší tradery
Máte někdo osobní zkušenost s brokerem Global futures?Je tam ,dle mého názoru ,slušná česká podpora a i komise + marginy na intra vypadají skvěle.Ale vše co vypadá skvěle vždy skvělé být nemusí.Uvažuji o otevření účtu u této společnosti,ale než pošlu peníze za velkou louži, rád bych se dozvěděl nějaké reference,jsou-li.
Dík za odpovědi. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 joudazbrd
vtipnej nick :-) asi te zajimaji emini tak tipuji. GF je velka, slusna firma. je tam ceska podpora, ale to u ID nebudes potrebovat. co se platformy tyka, je tam vylepseny strategy runner, ted se to myslim jmenuje GST. da se obchodovat i z grafu. zavolej panu kuzelovi a zeptej se. a procti si tady forum. predtim nez neco nekam posles, tak si ty platformy vyzkousej at zjistis co ti sedi. a vyzkousej si i jine brokery. az teprve potom se rozhodni.

tak mnoho uspechu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lukáši,dík za odpověď.Já SR testoval 2 měsíce,teď mám na měsís GST.S oběma jsem maximálně spokojenej a jde mi v podstatě o důvěryhodnost GF.Nikde jsem ji nenašel v hodnocení brokerů na netu a to je mi divný.Neznám tedy nic jiného než co o sobě napíšou na netu anebo z meilování s nimi.
Jsem holt takovej nedůvěřivej.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já o něm velmi vážně uvažovala taky, ale to už jsem měla "rozjetý" převod peněz k IB, tak jsem to zapekla. Jednání s panem Kuzelem jsou věcná, reaguje obratem, je ochotný. Můj bratr přes GF obchoduje a je spokojený. Žádné problémy, je to slušná firma. Jejich komise u intradenního obchodování jsou sice o něco vyšší než u IB, bratr má 6$ R/T, ale zase je tam margin na e-mini 500$. Někdo tady uváděl komise 5,5$ R/T, asi jde o komisi jednat a bude to asi záviset i na výši účtu. GST je velmi dobrá, live je plnění dobré, vše funguje, případné problémy lze neprodleně řešit. Bratr je spokojený, lze s klidným svědomím doporučit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cetl jsem tady v prispevcich, ze otvriaji ucty od vekove hranice 23 let, coz neni pravda. Ja mam 21 a vse tehdy probihalo bez problemu. Dalsi novinka je, co se tyce placeni za platformu. Drive byly dve moznosti, bud pausalne 50$ na mesic (Strategy Runner), nebo se platilo pouze 50centu pri kazdem obchodu(RT). Dnes uz je pouze ten pausal..
Komise se opravdu odvijeji od vyse uctu a aktivity tradera..aspon tak mi to bylo receno

Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mohu take doporucit. Pul roku jsem pouzival program GStrainer pro papertrading, ktery se mi velmi zamlouval. Po zalozeni uctu pracuji na jejich ostre verzi GSTrader, ktera je prakticky shodna. Shodou okolnosti jsem vcera provedl ostry obchod a musim rict, ze plneni bylo okamzite (mini DY). Zatim mam nastaveny poplatek 50 centu za obchod a podle poplatku co me vcera odecetli to tak i funguje. Mam to potvrzene i od pana Kuzela. Pan Kuzel reaguje velmi rychle a je na neho spolehnuti. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To si delate srandu, ne? GST temer nic neumi(myslim TA). Nezobrazuje korektne, ani RSI, ani CCI.Neda se tam pridat zadna studie. Nic si tam clovek nedodela podle sveho.Taky jsem chtel u GF zacit,ale tohle me uplne odradilo. A navic za tohle dat 50$? Best Direct Fast je taky za 50$, ale umi toho podstatne vic. Navic PFG by melo mit pro financnika poplatky 4,4$ a margin na ER2 500$.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V GST je k dispozici 40 zakladnich indikatoru, ja potrebuji k obchodu pouze dva. RSI nepouzivam, CCI zobrazuje podle me korektne (sleduji na nem divergence). Studie jsou v menu Strategy, ale to jsem zatim nezkousel. Vim, ze maji API rozhrani a data lze dale zpracovavat pres DDE Excel nebo pres jiny DDE server. Neznam Best Direct, asi je dobry, ale myslim si , ze bych ho nakonec vyuzil uplne stejnym zpusobem jako GST. Pro me je rozhodujici, ze v jednom softwaru mam grafy, celkem luxusni zadavani prikazu, jak z klavesnice, z grafu nebo z Trading Padu a myslim, ze i dostatecne mnozstvi indikatoru, z kterych stejne nakonec vyuziji pouze jeden na urceni trendu a druhy na vstup do obchodu. Pri bezne aktivite a uctu nad 5000 usd lze poplatky snizit na 5,5, margin je take 500 usd. Tot vse ale pouze muj nazor. Ma PFG cesky hovoriciho brokera reagujiciho prakticky obratem na dotazy uzivatelu ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...