Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Nový Sierra Chart real-time datafeed – kvalitní a současně levná ticková data


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 78
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Hanzi...

problem s pripojenim k datum.

Data nefunguji, zobrazuji se staticky a maji deset minut zpozdeni. Toto resil Joohny a ty ses ho na stejny problem ptal v diskuzi. Nenasel jsem nikde zadnou odpoved a protoze je to uz rok co ta diskuze probehla, tak myslim, ze jste tento problem davno vyresili.

T

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No tak to uz nevim kdo toho zakopanyho psa najde, protoze jsem to ted resil s IB na chatu a ti mi vsechno zkontrolovali a posledni moznost mi napsali, ze muzu mit nejaky antivirus co blokuje jejich pripojeni k SC. Jinak jsem vsechno jeste jednou zkontroloval a lisim se pouze v casove zone, jinak je vse tak jak uvadis v diskuzi...no jeste cekam na odpovedi ze SC tak snad se to vyresi. Presto diky za odpovedi Hanzi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ok tak jsem se chtel jen podelit v cem byl problem abych do budoucna pomohl novackum kteri muzou mit stejny problem.
Pokud pouzivate iMac a pouzivate Sierru pres paralles, musite i TWS pouzivat pres paralles, jinak vam, data nepojedou. Pro lidi co jsou technictejsi mozna malickost, ale pro bezne uzivatele to muze byt tezky orisek.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

Ahoj Otevřel jsem účet u IB a aktivoval real time data od SC za 35 USD, ale nejsem si jistý, jaký "balíček" burz aktivovat. Chci obchodovat NQ, YM, ES, takže logicky je na výběr z těchto dvou možností: 1. Full CME Group (CME, CBOT, COMEX, NYMEX) with Market Depth for nonprofessional Trading accounts 2. Full CME Group (CME, CBOT, COMEX, NYMEX) for nonprofessional Trading accounts Je třeba ta hloubka trhu? Jak je to s těmi poplatky burze? Opravdu postačí se jen přihlásit jednou měsíčně na ostrý účet u IB a nemusím je platit (viz. článek)? Děkuji

40958

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zaškrtni si

2. řádek Full CME Group (CME, CBOT, COMEX, NYMEX) for nonprofessional Trading accounts
3. řádek CME with Market Depth for nonprofessional Trading accounts

Tak ušetříš a mělo by to stačit.

Pro mě je hloubka trhu zatím jenom doplňková informace(není nutná), ale je dobrý vidět když se ti na nějakých cenových hladinách tvoří silná bariéra

Poplatky na burze nevím co myslíš. Platí se poplatek za zprostředkování obchodu který je dán tvým brokerem. u IB, myslím, taky platíš za data asi 10$, pokud ten měsíc neuděláš 3 obchody.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji za odpověď, ale myslím, že jsi mě nepochopil správně.

Chci obchodovat na základě order flow a vstupovat pomocí DOMu, takže hloubku trhu chci vidět.

YM se obchoduje na CBOTM, ES a NQ pak na GLOBEX. Tudíž bych měl podle mě zvolit volbu: [bold]Full CME Group (CME, CBOT, COMEX, NYMEX) with Market Depth for nonprofessional Trading accounts [/bold]

V článku se píše, že pokud máš live účet u nějakého podporovaného brokera (např IB), tak se stačí jednou měsíčně připojit k tomuto účtu a nemusíš platit poplatek burze (CME).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Směroval jsem k tomu, že není potřeba platit za všechno, ale můžeš si hloubku předplatit jenom něco. Já jsem třeba začínal tak, že YM a ES byly jenom referenční trhy na kterých neobchoduju a pak podle mě nemá moc smysl platit hloubku na daných burzách.

Ale tak to už podle hloubky kapsy každého ;)

Nevím co přesně je míněno tím poplatkem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 11 months later...

Dobrý den,

na stránkách SCH píší, že tento data feed podporují společnosti viz. níže. Právě jsem ve fázi výběru brokera, tak by mě zajímalo se kterým máte dobré zkušenosti? Bohužel účet u IB si nemohu dovolit.

  • TransAct/Infinity Live account
  • Interactive Brokers Live account.
  • Rithmic Live account
  • CTS T4 Live account
  • TT FIX Live account
  • AMP/TTNet Live account
  • TD Ameritrade Live account.
  • GAIN Capital (OEC Trader) Live account.
  • CQG Live account
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Já z tohoto důvodu (IB pro mne drahé) používám OEC, resp. nyní se jmenují "GAIN Capital (OEC Trader)" a jsem s nimi spokojený,  5 USD za kontrakt a myslím 1 USD za konkrétní data feed (symbol) za měsíc. Nyní uvažuji přejít s datafeedem k SierraChart real time datafeed. Pro exekuci obchody zůstávám u OEC, spokojenost, zpoždění v exekuci jsem nepozoroval, v době velké volatility (kdy se snažím neobchodovat) jeden dva ticky max, víc jsem nikdy nezpozoroval. 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

Ahoj, mám účet u IB a data od SC. Nemůžu rozchodit přes Sierra Chart živé obchodování. Jakmile zadám objednávku, okamžitě se mi Sierra přepne do Sim modu. Mám zaplacený pouze " Full CME Group ( CME, CBOT, COMEX, NYMEX) for nonprofessional Trading accounts"  za 3,25 usd. Nemůže být právě v tomhle problém? Nemusím zaplatit "balíček" za 15,75 usd ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 3 hodinami, Jack napsal/a:

Ahoj, mám účet u IB a data od SC. Nemůžu rozchodit přes Sierra Chart živé obchodování. Jakmile zadám objednávku, okamžitě se mi Sierra přepne do Sim modu. Mám zaplacený pouze " Full CME Group ( CME, CBOT, COMEX, NYMEX) for nonprofessional Trading accounts"  za 3,25 usd. Nemůže být právě v tomhle problém? Nemusím zaplatit "balíček" za 15,75 usd ?

ahoj, a máš aktivovaná real time data? já zatím jedu jen sim na datech od SC a mám tohle. těch 21 USD je Eurex. 

https://www.sierrachart.com/index.php?page=doc/SierraChartRealTimeFuturesStockDataFeed.php#SetupInstructions

Výstřižek.JPG

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...