Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Poradna: Měl bych nakoupit Bitcoin?


Doporučené příspěvky

tomnes Napsal:
-------------------------------------------------------
> Začátek splasknutí bubliny, o kterém jsem psal v
> pondělí článku, myslím už začal po malých krůčcích
> přicházet:
> byznys.ihned.cz/trhy-a-investice/c1-6139984
> 0-prvni-regulace-bitcoinu-cina-s-nim-omezi-obchodo
> vani-hodnota-meny-strme-pada
>
>
> Tomáš
> FINANCNIK.CZ
>
> "Realita kolem nás je pouze odrazem našich
> vnitřních myšlenek, pocitů a našich činů. Úspěch
> začíná a končí v naší mysli."

Dnes existuje [bold] česká [/bold]burza Bitcoinu bitstock.cz , drobnější podnikatelé začínají přijmat Bitcoin za své služby viz. cryptoaround.cz (ČR + SR)

Bitcoin se odrazil ode dna 420$ 18.12 a od té doby je ve viditelném up trendu.

Doufejme že Bitcoin ještě nějakou dobu vydrží...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Mám otázku: "Nickyrout" opísal postup ako sa zaregistrovať u Mt.Gox a po verifikácii previesť peniaze na ich poľskú pobočku. Akým spôsobom sa zaregistrovaný a verifikovaný klient dozvie údaje, ktoré potrebuje k prevodu SEPA, ako napr. číslo príjemcu v tvare IBAN, názov účtu príjemcu, SWIFT/BIC kód banky príjemcu, a názov a adresu banky príjemcu? To mu pošlú mailom, alebo ako?
A ešte, ak peniaze pôjdu v eurách a účet má zaregistrovaný/nastavený na USD, kvôli likvidite, to mu akože automaticky prekonvertujú eurá na doláre?
Kto máte skúsenosti, a viete, prosím napíšte...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 years later...
Před 5 hodinami, danielg napsal/a:

A kdo by to byl řekl, že nedávno byl BTC na 2800 dollarech, stačilo si pár let počkat :)

Jo, a pokud byste měl peníze u tehdy asi největšího brokera s Bitcoinama, tak byste měl nula, protože ho někdo hacknul... (i když, jak to konkrétně dopadlo nevím, mám jednoho známého, který tam měl peníze, tak bych se ho musel zeptat). To byl také jeden z důvodů, proč jsem do toho tehdy nešel a dobře jsem udělal. 

  • Líbí se 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 19 hodinami, emun napsal/a:

Jo, a pokud byste měl peníze u tehdy asi největšího brokera s Bitcoinama, tak byste měl nula, protože ho někdo hacknul... (i když, jak to konkrétně dopadlo nevím, mám jednoho známého, který tam měl peníze, tak bych se ho musel zeptat). To byl také jeden z důvodů, proč jsem do toho tehdy nešel a dobře jsem udělal. 

Tak to jako nikdo nehacknul ze...borci co ten exchange zakladali se proste rozhodli,ze to vyberou a nasimulovali hack..stejne jak to udelali dalsi lidi a jelikoz to je decentralizovane a nikdo to nereguluje tak si to mohli dovolit..v tom bylo to obrovske riziko...stejne jako cena pred 4 lety v Prosinci 2013 byla vymanipulovana do extremni hodnoty 1156 jen diky AOS,ktery zadny BTC fyzicky nenakupoval a umele vyhnal cenu na tento vrchol...to byl jediny a posledni problem SH-256 ...troufam si rict,ze v dnesni dobe na 99.9 % tohle uz neni mozne diky zabezpeceni kterym tato sit funguje...Narozdil od cryptomen vyuzivajicim Scrypt,kde se fork objevoval celkem pravidelne a proto se treba LTC spojit s Dodgecoinem aby se podobne veci nemohli odehravat..Ja osobne porad cryptomeny majnuju :-) a troufnu si napsat,ze pokud by mel jednou jeden satoshi byt 1USD cos je nejmensi dil BTC,tak hodnota jednoho BTC bude 100mil. USD :-D to by bylo neco :-D  Nikdy clovek nevi co bude za 20 let..je to cista spekulace,ale znam par lidi co podobne naukoupil zlato za 300 a pak si kupovali domy a byty jak prodavali za 1500 :-) Tohle neni ale trading ,tohle je cista spekulace...

 

  • Líbí se 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 years later...
×
×
  • Vytvořit...