Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Big Tick - Mirus


robsol

Doporučené příspěvky

Dovolím si zde založit nové vlákno pro ty, kdo obchodují s Mirusem přes novou možnost Big Tick.

www.mirusts.com/

Pro mě obrovskou výhodou pro NT7 je např. OCO a Bracket na serverech a ne na lokálním počítači.
Dále se pyšní moderní architekturou a špičkovým HW zázemím.

Převod ze Zen-Fire účtu a změna licenčního čísla NT7 byla otázka cca 15 minut.

Jaké jsou vaše zkušenosti a postřehy?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano je to nový poskytovatel dat. Upřímně jsem moc rozdíl nepochopil. Zdá se mi, že jsou data stejně rychlá a nefiltrovaná jako u Zen-Fire. Mirus mi garantoval naprosto srovnatelnou kvalitu. Rozdíl je ale dle mého právě v tom HW a SW zázemí. Pro mě jsou hodně důležitá držení příkazů na serveru vč. těch OCO vazeb.

Na přímé otázky u Mirusu jsem se dozvěděl, že se jedná o další level v poskytování služeb a další novinky budou velmi rychle přicházet.

Pro mě nyní důležité věci:

1) naprosto stejné podmínky co mi dával Mirus u Zen-Fire účtu tzn. výše komise (žádné jiné další poplatky si neúčtují tzn. za data atd.)
2) OCO vazby a bracket příkazy na serveru.
3) subjektivně rychlejší zadávání příkazů v NT7 vč. menších skluzů v plnění (toto zatím opravdu jen subjektivně)
4) dělá na mě dobrý dojem popis použité infrastruktury - do budoucna zajímavé pro AOS atd.
5) Mohl jsem zůstat i u svého clearingu RCG

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zeptal jsem se znovu na supportu Mirusu na faktický rozdíl mezi Zen-Fire a BigTick s ohledem na
změny co poslali o Zen-Fire. Zde je odpověď. Vypadá to, že preferují Big Tick.

Hello,

Thanks for your account with Mirus Futures. Current ZenFire clients and BIGTICK users have both been permissioned to take advantage of the same tools and advancements including server-side functionality and the free MirusTrader web-based platform. However, BigTick is the “next generation” trading engine that is exclusive to Mirus Futures and will continue to introduce new functionality and exchange connectivity in the coming months.

Hope this helps,

Regards,

Mirus Support

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
×
×
  • Vytvořit...