Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI - Range Bars


robsol

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 170
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

robsol: diky za navrhy, ale woodies cci (zlr,famir,...) neobchoduji/netestuji; pouzivam sice RB na NQ, ale jiny indikator. Jenom jsem si vsiml, ze vstupy by byly na podobnych urovnich jako tve signaly (zlr, famir), ktere jsi tady uvedl. Zajimave, ze ani vcera ti tvuj system nedal nejaky zlr signal priblizne v uvedenych casech.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nick Napsal:
-------------------------------------------------------
> se vsim souhlasim, akorat me zajima, proc se
> ten-ktery pohyb udal. mensi pohyby nezajimaji ani
> me, ale takhle velike bych rad zpetne umel
> vysvetlit. kdyz uz pro nic jineho, tak pro
> zajimavost.


could it be ECB easying money?
uk.finance.yahoo.com/news/ecb-cuts-deposit-rate-below-115749493.html

Link to comment
Sdílet pomocí služby

canuck

aha, já nepochopil, že neobchoduješ WCCI. Příjmy omluvu.

ano 4.6. na NQ RB15 žádný signál. Vzhledem k nižší volatilitě obchoduji teď ještě paralelně i RB12. Tam bylo krásné ZLR +250 USD. včera byl na NQ RB15 trochu agresivnější Famir +450 USD. A zase pro změnu nebylo nic na RB12.

Mohu se zeptat jaký systém obchoduješ na RB15 ty? díky


Link to comment
Sdílet pomocí služby

robsol: muj system neni nic noveho...urcite si neco podobneho testoval. Na prices po korekci k SR cekam na odraz do stavajiciho trendu a to same se musi ve stejnem case vytvorit na indikatoru - zase po korekci cekam na odraz do stavajiciho trendu. Tento patern se muze (zduraznuji slovo muze) podobat tvemu zlr. Zajimavejsi je to u famiru. Podobne jak tady nedavno psal Ales, famir muzu brat i jako formaci 1-2-3, pripadne podle me i jako DTB s div, coz jsou formace na konci trendu, po kterych muzou nasledovat urcite pohyby do protitrendu, v kterem se muze vytvorit zlr. viz screenshot june4 long zlr 7(+9):10:05 (tady system jeste obchod ukoncil) long zlr 7(+9):46:12 june5 long zamir 7(+9):27:25 (tady jsem vstoupil o par tiku pozdeji, tak jsem trade radsi ukoncil) long zlr 7(+9):59:11 Jeste jednou: neobchoduji woodie cci, jenom aby byla komunikace srozumitelnejsi tak pouzivam slova zlr, famir. Urcite mas pro sve paterny presna pravidla, ktera neznam a proto nezpochybnuji :)

28442

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...