Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI - Range Bars


robsol

Doporučené příspěvky

klobouk dolu, pekny :). Jen je otazka, jak se system chova v jine volatilite. Ja to zrovna resim, v soucasnosti je velka volatilita a trh jde vicemene do strany (v ramci SR) - system vydelava velke penize. V minulosti byly dlouhe obdobi s velmi malou volatilitou, napr. tahle dlouhe trendy s velmi malym dennim range...

(pokud dokazes vydelat i tam nebo si to zbacktestoval tak si v pohode...)

jen upozornuju, ale vubec ty pekne vysledky nesnizuju :)

ps. jinak nevim jestli si to cetl, v minulosti tu obchodoval podobnym zpusobem fuxo, mel tu vlakno, ale pak toho myslim nechal...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 170
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

robsol> unor bol najhorsi aj u mna. sice na YM, ale ten je predpokladam na tom podobne, resp. este horsie, ako NQ.

ad RB15.. mas natestovane aj RB8? stoplossy pre RB15 si totiz z kapitaloveho, a vlastne ani psychologickeho hladiska nemozem dovolit. zda sa mi, ze by boli prilis vysoke..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ano mám také jak RB6 tak RB8

Z důvodu velkého šumu jsem přešel právě na vyšší RB. Dalším důvodem byl např. prudší pohyb u NQ kde se zadávání příkazů u RB6 i RB8 už nedalo pořádně fyzicky stíhat.

Pravdou je, že u většího range je NQ z pohledu příležitostí v začátku roku 2014 zajímavější než YM.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to tom_czr

1) ano jedu již rok full time - s novým přepracovaným systémem od ledna 2014.
2) Nikdy jsem nechápal k čemu je něčí equity dobrá z několika důvodů (nikdy nebudeme psychologicky nastaveni stejně, nikdy pokud ti ho nedám nebudeš obchodovat naprosto stejný systém se všemi nuancemi co jsem si k tomu dodělal/vymyslel).

Pokud na ní ale přesto trváš tak ti ji dám za diskutované období 2014na jeden kontrakt. Cokoliv jiného je již zveřejňování mých financí a to opravdu nejde. Nezlob se.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mna by ovela viac ako equity zaujimali nejake tipy na vylepsenie WCCI.. samozrejme len do tej miery, do akej budes ochotny sa podelit. napr. RB 15 viem ze zatial isto nepojdem, prave kvoli potrebe vysokeho SL. ale ako filtrujes obchody, prip. ake ides patterny a sposoby vystupov z nich (ak sa nejedna o PT na zaklade analyzy MFE), to uz by mohlo k niecomu byt...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak jak jsem slíbil. Dnešní obchod live na NQ RB15 15:36 krásný Famir a v 15:42 výstup s +180 USD v 17:05 se dal obchodovat ještě docela slušný TonyTrade, ale ten nemám v obchodním plánu proto jsem nebral. ostatní vstupy nesplnili mé podmínky proto jsem si seděl na rukách i když dnes trh pěkně rostl.

28036

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to robsol:
Já mám mraky funkčních systémů, jedu full time už několik let, takže tvůj systém určitě nechci. Jednotlivé obchody považuji za naprosto bezvýznamené informace.

Ale equity obchodníka mi přijde daleko zajímavější záležitostí. Rád si tak lidi proklepnu.
A equity na jeden kontrakt je blbost. Prostě real equity graf, čísla v dolarech klidně smaž. Neber to blbě, ale jinak lidi považuji za kecalisty. Krátkodobých fulltime traderů jsem zaznamenal plno a nakonec zmizeli jako pára nad hrncem ;-)

Peace a good luck! ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...