Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

E-mini Russell 2000 - trading journal


Doporučené příspěvky

dejv0, nyní obchoduji paper u AMP. Zatím mi to zase tolik nevadí, protože jsem se chtěl stejně rozjet po Novém roce na paperu. Počkám ještě do pátku, a pokud nevznikne nějaká uspokojující situace, přejdu k AMP. Ono i když vznikne, tak si zde nejspíš účet vytvořím a převedu alespoň část peněz...

Za chvíli končím a hned odcházím pryč, takže dnes hodím screeny později.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Omlouvám se za menší zpoždění, včerejší posezení se o něco protáhlo, takže jsem včerejší seanci sepsal až nyní. Vzal jsem nakonec jeden obchod, který není pro můj styl zcela typický. Je to obchod s větším SL, kdy vidím, že trh je silně rozjetý, potvrzuje moji myšlenku a má před sebou dostatek prostoru pro její naplnění. Pak vezmu takový obchod s SL 3-4 body a PT 3-5 bodů dle situace. S tím, že tím, že obchod dále managuji, snižuje se postupně risk celé pozice na mnohem menší hodnoty, pokud tedy není můj odhad zcela chybný a trh ihned neletí proti mé pozici. Příprava - TF vytvořil V pattern a silný pohyb UP - z pohledu 240 tf trh v TR a odraz down od horní hrany - v premarketu pohyb do strany s mírným vyklesáváním 14.15 - ADP Non-Farm Employment Change - nejlepší výsledek za 2 roky 20.00 - FOMC Meeting Minutes - trh může čekat, co bude -> potenciál pro TR 1150-1154 Obchody a možné obchody A - Long na volatility reversalu - trh se rychle odrazil od low TR - volatilní změna směru - jako samotný pattern velice pěkný - ale - vstup u H potencionálního TR -> špatná pozice vstupu 1. Long na volatilním reversalu - trhy prorazily L TR - silná rwakce v podobě 2 velkých longových svící -> zvýšená pravděpodobnost vzniku VR (příp. už možno brát za vzniklý) - vstup s větším SL (3b) kvůli jeho umístění hlouběji pod L TR, kam mohla směřovat korekce B - Long na 1. korekci v rámci VR - trh vytvořil VR - po korekci down k L TR rychlá reakce UP - trh nevytvořil pattern ve vhodném místě, ale možnost zobchodovat průrazu H shortové svíce - silná situace a momentum v trhu - ale: byl jsem v pozici a ještě neměl posunut SL k BE -> nepřikupuji C - pěkné místo pro vstup long - trh v silném zátahu - sice 2. korekce, ale na silné úrovni po breaku H TR -> vznik RR SR - nedošlo k falešnému breaku - trh byl velmi rychlý Zhodnocení - trhy dnes vytvořil ukázkovou variantu VR - už lepší průběh obchodování, i když stále chybí pořádná koncentrace -> opět cítím problémy s koncentrováním se na paper obchody - dokud se trhy pořádně nerozhýbou, brát poslední obchody kolem 17.00, nejpozději v 17.05 - poté trh zpravidla výrazně zpomaluje - nehodí se příliš pro můj styl obchodování s momentem

26543

26544

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes jsem zjistil nějaké znepokojivé informace ohledně Continuum a že se přes ně nedá obchodovat TF. Tím se vám tedy omlouvám za přerušení tohoto vlákna, ale musím nejprve uspokojivě vyřešit nastalou situaci, než se začnu tomu zde začnu věnovat. Je to věc, se kterou jsem absolutně nepočítal, což je moje chyba.

Takže prozatím příspěvky přerušeny. Zase se ohlásím.

Ať se daří.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano, u toho nakonec nejspíš skončím. Demo od úterý naprosto bez problémů. Dnes večer vyřídím všechny nutnosti. Jen ještě musím zjistit, jak to bude se Zen-Fire. Máte někdo nějaké info navíc? Jestli budou pokračovat nebo jak?
Protože pokud nemá AMP inactivity feet, tak bych teď obchodoval přes ně. Pokud by pak byl ZF v pohodě, zase bych jel přes ně a nechal si AMP jako zálohu. Intradenní marginy jsou dost malé na to, aby se dalo v klidu obchodovat s větším % účtu na jednotlivých účtech...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka: platis u AMP za ICE data? 85$ usd?
Pavel: Mirus sa urcite bude snazit napravit Zen-fire, lenze cim dlhsie to trva tym viac ludi odchadza k AMP (mozes sledovat na fore aj tu, aj na zahranicnych). Takze ak nepridu s napravou rychlo, moze sa stat, ze cely Zen-Fire prestane existovat, kto by sa k tomu vracal, ked to teraz vsetci zmenia

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...