Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex - Jak začít? Co byste poradili úplnému začátečníkovi?


bool

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 880
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 year later...

oousha Napsal:
-------------------------------------------------------
> Forexovy maniaci, dnes som nasla tuto ponuku
> www.ziskejucet.cz
>
> kde za poplatok napr 4000czk a po dodrzani
> podmienok dostanete do spravy cudzie peniaze a tak
> vlastne nemusite investovat svoj kapital. Skutocne
> zaujimavy projekt, skusal to uz niekto?


Rika se tomu prop firm, je to celkem bezna vec.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

www.imageworld.sk/images/5b908berbtk4jx3d5o.png

FX je ťažký trh a málokto na ňom prežije. Dávam ukážku krivky jedného z mojich live účtov za apríl, kde je vidieť, že som musel držať dlhšie nerealizované straty a čakať, kým celkovo uzavriem v zisku. Jedná sa o účet, kde mi bežia obchody na vyššom TF, kde mám jasne určený trend. Preto som si to mohol dovoliť. Držať nerealizované straty sa oplatí len vtedy, keď trader fakt vie čo robí a je si istý trendom (teda vysoká % pravdepodobnosť určenia trendu na vyššom TF)...Takže krivka nie je zrovna ideálna, ale aj takáto je realita na FX...
Chcem tým povedať, že začiatočníci by nemali nikomu veriť, kto im tvrdí, že FX len tak jednoducho dajú na základe nejakej jednoduchej TA a indikátorov... Ziskový trading na FX sú hlavne roky práce, vzdelávania a skúseností na reálnom účte...
Ide tu o to, že ak chcú začiatočníci riskovať tak potom nech do toho nevrazia všetky úspory a nejdú do toho s horúcou hlavou...
Viem je to zbytočné písať, nováčik mi aj tak neuverí, kým to nezažije sám na vlastnom účte...
Ale aj táto rada je na úvod do tradingu doležitá.
A kto zvažuje, že prevezme zodpovednosť za cudzie peniaze, prípadne sa zadĺži a je začiatočník má hádam 99,99 % istotu, že skončí na MC. Už len z dovodu psychiky, čo nedá.
Teda, ak začať len s vlastnými prostriedkami, malým účtom a opatrne...
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Máte někdo zkušenosti s tímto portálem, kde nabízejí tržní příležitosti? - www.forcashex.com/cs/ Před 4 dnami jsem se tam registroval, prvních 5 dní je zdarma a zatím se mi podle nich hodně daří. Tak přemýšlím, že si zakoupím další rady a budu u nich pokračovat. Web mají poměrně nový, tak se ptám, zda už tam někdo nemá aspoň o trochu delší zkušenost? Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

×
×
  • Vytvořit...