Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Forex a PDA


fxboss

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 337
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

rhombic1:
ale fakt si to dobre rozmysli co koupit, to Ti kdyztak pomuzu, jsme tady v kanclu na toto odbornici :-) Vario a Compact II ma procesor 200Mhz a je to dost znat ! oproti tomu starej MDA Compact I ma 512Mhz a bezi super, jen skoda nema Wifi a Edge, ale i s klasickym GPRS je to dobry, MT4 neni narocna a obchodovani na demu i na realu je naprosto bez problemu ! klasicky velky MDA II a III zase nevydrzi tolik na baterii........... myslim že mam to nejlepsi co ted trh nabizi :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sopta: moc dík, jak to má ty "moje" indikátory tak určitě pořizuju! Teď sice všechny peníze padly na účet, ale něco se ještě najde! Myslíš, že MDA1 + nějaký akumulátorek s jackem je dobrá volba pro trempské léto v přírodě? Compact1 jsem viděl za 6000Kč na netu, což je dobrá cena, ale pro mě je to v tuto chvíli dost! Ty 2, 3 měsíce, než si vydělám na lepší by to mohlo stačit, ne? Pokud vím, tak MT4 je velmi nenáročný soft, který pojede v podstatě na čemkoliv, připojení gprs MDA1 má, baterku budu mít záložní, tak si myslím, že není co řešit, když se jedná o krátkodobé řešení! Co myslíš? Ještě by mě zajímalo, kolik dat proteče s MT4, když je to zaplé třeba celý den? Kolik mě tak vyjde měsíčně připojení! Díky moc za odpověď! :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hele MDA 1 jsem mel asi rok a je v poradku, je jen vetsi, vetsi display, ale horsi rozliseni (staci)........ ale u koupe pozor na spatne fleshovane pristroje, rozhodne pri koupi dej mekej i tvrdej reset, zavolej si a pripoj se na net......... a pravdepodobne uz bude i spatna baterie, takze koupit novou.
Standartni vybava: sluchatka, pouzdro kolibka s nabijeckou, navod a CD, cena do 2500,-
MT4 je nenarocny a pojede dobre, ale pri trvalým pripojeni stahne dost dat, za den asi 5-10 MB, takze na toto jedine data nonstop za nejakych 900,- ............. ja se pripojuji asi 10x za den jen kouknu na graf, nakoupim nebo prodam a stahne to asi 300-500 kb, takze platim u Vodafonu 200,- mesicne :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sopta Je tohle dobrá nabídka za 2500Kč? prodám MDA, rok výroby 2002 s kompletním příslušenstvím ( 2CD s programy + CJ, kožené pouzdro, krabice s manuálem, kolébka s nabíječkou a připojením k PC, SD karta 16Mbyte + nová MMC 512 Mbyte ) napiš mi prosím co nejrychlej, (ICQ nějak nejde) na mail rhombic@seznam.cz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na MDA1 lze koupit baterie a stoji asi 970 Kc, dej vyhledat googlem baterie mda 1 :-) ale vymenis ji jedine když rozeberes pristroj :-)

a nabidka je to dobra (a když bude mit dobrou baterku, jeste lepsi) ........... ale zase 2500+1000 baterie je 3500 a za 6000 uz sezenes MDA Compact, mensi, vetsi rozliseny, rychlejsi, s fotakem a vetsi pameti :-) ....to je na zvazeni :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám objednané MDA1 za 2500 Kč, dám vědět až pijde. Jinak by neměl být problém jej koupit se slušnou baterkou, to mé bylo prý minimálně použivané s dobrou bat. Když se to objednává přes nějaký aukční server od prověřené osoby, mělo by to být ok, každý si dává pozor na reference a nedovolí si prodat něco jiného než popisuje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Tak zdravím všechny PDAčkaře pořídil jsem si IPAQ 3715 a nainstaloval MT4 doma mám wifi síť a venku se můžu připojovat přes BT v mobilu trvalo mi cca 5 dní vše rozpohybovat k obrazu svému .Co je ale hlavní jak tady někdo píše,že můžete zapomenout na skalping ....píšu česky jsem čech checht tak to není vůbec pravda svižnost vykonávání příkazu je dramaticky krátká tudíž skalpuju jako bych seděl u své staré mašinky.Takže všem vřele doporučuji skušenosti s MT mám již dlouhodobé takže ovládání PDA a PC je prakticky intuitivní a řekl bych dokonalé jen škoda že na PDA nejdou dávat příkazy v grafickém rozhraní,ale to bych chtěl moc že ?
Ještě jsem měl takový malý problém se zadaváním SL pokud byl SL moc blízko nešel samozřejmě,ale stávalo se mi taktéž,že jsem jej umisťoval poměrně daleko na poziční obchod a nešel nastavit na konkrétní hodnotu musel jsem ho posunout buď o pips výš nebo níž jsem zvědav jestli jste se s tím setkali.

Jen mě mrzí že mám MT jen demo,které je časově omezené a neumím to vyřešit jinak že po skončení zkušební doby musím resetovat své PDA a vše instalovat nanovo nu což......

Pokud vážně uvažujete o tradingu tak PDA je skvělá možnost.Koncem týdne budou penízky na živý účet mám vybraný MIG co mě trošku děsí zjistil jsem že pro mě kromě spredu a národnosti je velice důležitá platforma MT na VT už se nechci ani podívat nemluvě o nemožnosti provozu na PDA.

Pokud jde ještě o ten skalping zjišťoval jsem jestli mi půjdou nahrát indikátory které mám na PC do PDA a zjistil jsem že prý ano ale ještě nevím jak takže pokud je zde někdo erudovaný nebo erudovaná v tomto směru poraďte jak na to kam co nhrát popřípadě co kde komu a jak smazat.... :)


A ještě taková maličkost nevíte je li možné někde stáhnout MT který není časově omezen???
Nevím totiž zda li jej MIG poskytuje zdarma na PDA ...pravda jest to že ale není zas tak drahý $45 není taková šílená pálka.

Pokud bude chtít někdo radu jak rozpohybovat MT4 na PDA IPAQ jsem k dispozici......
takže Fozdarex nebo chcete li zdar našemu forexení.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mé zkušenosti s MDA 1 :
Rychlost MT4 je naprosto OK, výdrž baterie OK, zatím mám demoverzi, řeším to tak, že 1x týdně odinstaluju demo a nahraju znovu (vše během pár minut). Až se rozhodnu, že pojedu přes MDA live, demo zaregistruju. MT4 pro PDA má jenom 4 hlavní měnové páry. Používám ho pro kontrolu Hanse a cvičné sledování ghostů a famirů na 1H (LSMA nastavit nejde). Celkově to za ty 2500 Kč + 240 měsíčně určitě stojí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak nevím jak jsi to myslel 4 měnové páry já mám demo a to má všecky měnové páry obchodované u MIG což je 12 pravděpodobně bude záležet na brokerovi.
Bavíme se o MT4 mobile ???

Protože já když ho odinstaluji a znova instaluji tak mi píše že expirace vypršela musím opravdu resetnout IPAQ pokud tobě stačí odinstalace jsi šťastný to člověk a kupovat ho ani nemušíš checht.

Napiš prosím jaký máš PDA a verzi MT4 mobile myslím revizi softu mi se to prakticky co 2-3 dny updatuje.



Zdarex našemu forexení.- :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...