Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Front-end pro IB


Jakub

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 53
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Já používám pro obchodování ty bezplatné a fungují dost dobře :)
Zkuste si sám vyzkoušet který vám bude vyhovovat nejlépe – viz seznam
www.interactivebrokers.com/toolbox/servlet/FreelanceTools.currentNew
Hodně oblíbený je například TSIM, Brackettrader, ZeroLineTrader.
Z placených si lidi hodně pochvalují NinjaTrader.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den,

já používám Bracket Trader. Je možné ho po neomezenou dobu používat zdarma. Existuje i placená verze, ale myslím, že pro začátek úplně stačí ta free. Líbí se mi, že je přehledný a má dobře řešený DOM, kde krásně vidíte, jak daleko je cena do vašeho SL případně PT. Navíc se s tímto programem dá dobře testovat. Stačí jednoduše přepnout do simulation modu, vše je potom stejné, jenom příkazy neodchází do IB. Navíc ve spolupráci s Sierra Charts je možné provádět zpětný trénink (backtest). Dá se tam jednoduše nastavit výše SL, který se potom, který se po odeslání příkazu k nákupu nebo prodeji automaticky vyplní a odešle. To samé lze s PT.

Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
Medveda pouzivam v neregistrovane verzi a nemuzu si na nej stezovat. To omezeni poctu grafu trapi spis lidi obchodujici s akciemi, komoditni obchodnici vetsinou tolik titulu nesleduji. MQT existuje i v ceske verzi ( i kdyz cestina neni nic moc a nektere vyrazi jsou prelozeny ponekud kostrbate ), je v nem vetsina nejpouzivanejsich indikatoru. Podle mého názoru je to jeden z nejlepsich programu pro zobrazovani grafu, ktery je zdarma k dispozici a svymi funkcemi je srovnatelny treba se Sierrou a dalsimi placenymi programy.

MIchal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den všem,
Mám účet u IB a Sierru, čekám na manuál k nastavení IB. Má čekat dle vašeho názoru cenu? Dá se vůbec obchodovat pouze s platformou IB. Já se v tom vůbec necítím pohodlně. Ze svých začátků mám zkušenosti s Bestem, který byl na obchody dobrý a přehledný. Je možný něco podobnýho vytvořit i z IB, kde bych viděl svou vstupní cenu, umístění SL, ask, bid..... Obchodujete někdo vůbec pouze s IB bez front end programu?

Díky za Vaše reakce.

PETr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomáši, nevím jestli si rozumíme. Mě nešlo o zobrazování vstupní ceny na grafech (Sierra), respektive o grafy vůbec. Mě šlo spíše o posouzení, jestli se dá komfortně obchodovat pouze s platformou IB a přeprogramovat si to do vizuální podoby, která by mě vyhovovala nebo se soustředit na vyhledání frontendového programu vhodnějšího pro manipulaci s příkazy futures.
Pokud se bude rozesílat manuál dnes, zítra, - počkám. Pokud všakjste někdo tohle již řešil, budu rád za názor.
Díky
PETr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pet, díky rozhranní API je možné k IB připojit obrovské množství nejrůznějších dalších front-end zařízení. Řada z nich odpovídá i standardům náročného uživatele. Některá řešení jsou zdarma, některá placená. Je třeba trochu hledat na internetu a odzkoušet. Jinak přímo na IB stránkách naleznete spousta řešení:
komerční zde: www.interactivebrokers.com/en/software/tools/commercialTools.php?accept_disclaimer=T&ib_entity=uk
nekomerční zde: www.interactivebrokers.com/toolbox/servlet/FreelanceTools.currentNew?ib_entity=uk
Jsou to desítky nejrůznějších řešení, která umějí po propojení s IB skutečně všechno. Od zobrazovnání grafů, uživatelsky komplexní front-endy až po zcela automatické a programovatelné obchodování.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 8 months later...

Zdravím všechny,
máte někdo zkušenosti s tím, jaké je omezení u free verze Brackettraderu? Na webu sice píšou, že registrací za $100 získám mnoho dalších užitečných funkcí, ale nějaký popis, co je obsaženo v plné verzi a free to neumí jsem nenašel. Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Zdravím Vás, používám sierru a stahl jsem si Bracket Trader. Ale nedaří se mí ho spustit. Propojím ho s sierrou. zadám adresář ER2-200612-mnd. Zmačknu start a objeví se mi okénko tick replay symbol ..... A tím končím. Dál to nejde. A sierra nedělá nic ....
Můžete mi pomoci?
Předem dík. Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to pita:
zkus to přesně podle tohoto návodu:

1/ Preferences/Data Source/SierraChart MND Playback
2/ Vybral jsem soubor "Base File" uložený v datech na Sieře, tedy: YM-200612-ECBOT.mnd
3/ Zadal jsem datumy pro playback do "Data Filter"
4/ Zadal jsem "Time Filter"
5/ Zvolil jsem BTPB
6/ Start Playback (při velkém datovém souboru se má poté pár vteřin počkat)
7/ Spustil jsem Sierru a otevřel soubor BTPB.mnd (tento krok se má provést až naskočí kontrolní okno)
8/ Nastavil jsem rychlost přehrávání
a už to frčí
Pietro

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...