Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vzkazy pro Tomase (listopad 2016)


Doporučené příspěvky

Dobry den, Tomasi,

dovolim si udelat opak toho, co jste udelal Vy, a protoze to zatim nikdo dalsi
neudelal, zakladam timto nove vlakno k Vasemu dnesnimu videu. Tak snad
mi to jako dlouholetemu "klientovi" odpustite.

Sedim za stolem se dvema monitory, jsem vzdalene pripojen na dva vyvojove
servery, jeden server exekucni a nejake dalsi stroje a implementuji Market Internals
do svych AOS strategii.

Bez Vas a bez Financnika bych tady nesedel. S nejvetsi pravdepodobnosti bych sedel
v open space v nejake korporaci a jezdil do zacpane Prahy sluzebni skodovkou, kterou
bych mozna ani nemel kde zaparkovat.

Ohromnym zpusobem jste Financnikem ovlivnili muj zivot. Poslednich 6 let bylo tech
nejtezsich, ktere jsem prozil, ale vzdy jsem mel pred sebou vidinu konkretniho cile
a kazdy den jsem na sobe drel.

Dal jste mi silu vzeprit se dnesnimu konformnimu systemu. Je uplne jedno, jestli ted
na burze vydelavam, nebo ne, protoze i v tech nejtezsich chvilich jsem vedel, ze
na tom nezalezi, ze i bez penez bude muj zivot uz navzdy jiny. A ze ty penize nakonec
taky prijdou.

Protoze nejdulezitejsi je mit jasny cil a vytrvat.

Protoze vsichni jsme rocketmani, co se mohou katapultovat do nepopsatelných výšin.

Vy jste proste jen vyletel o neco vys, proto se ted (se smutkem, videl jsem to a
nedivim se) loucite.

Dekuji Vam.
Tomas R.

  • Líbí se 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den Tomasi!

Take bych se rada pripojila k predchozimu prispevku a podekovala Vam za know how, ktere jste s nami v uplynulych letech sdilel. Mnoho let jsem hledala to neco co by mi dalo svobodu a volnost. Diky financnikovi jsem to nasla. Nepohybuji se sice kupredu tak raketovou rychlosti jako Vy, ale pohybuju se a to je dulezite. Spready a ID jsem uz tak nejak zvladla a pocitam, ze se v pristim roce vrhnu na AOS.

Jeste jednou dekuji a preji hodne stesti do budoucna!

Jana

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Take dekuju a sem velice vdecnej za tyto stranky a hlavne za manual zdarma a nespocet clanku ktere na me ceste tradera tvorili zakladny zdroj informaci pri budovani me vlastne obchodni strategii a pristupu k trhum.

Stavebnym pilierem bylo pochopit co su to trhy a k tomu dokonale slouzili spominane dokumentace.

To vse by ale nevzniklo bez vasi ochoty a casu ktere ste se rozhodli nam ctenarum venovat. Zato vam patri moje velke dik a uznani.

Preju hodne zdravi a stesti na vasi dalsi ceste.


P.s.
Je mozne nezakupit spominani kurz aos auto turbo a vyuzit jenom moznost ziskat pristup k ponukanym 100 strategiim? Samozrejme za nejaku odplatu.
Dekuju za info

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...