Financnik.cz

Diskuze k článku: Poslední tradingové rady a tipy od Tomáše

V tématu je 2 příspěvků

Super clanek diky za nej, posledni clanky od Tomase jsou vskutku perly.

Pomohlo mi to uvedomit si co me jeste ceka a hlavne ze to uceni nikdy nekonci, clovek by si myslel ze uceni konci tim ze clovek vydela na kontrakt treba tisic dolaru a pak uz jen do konce zivota pojede to same, jak velka iluze a omyl, prave ta adaptace je to co budu muset prekonat, volatlilita trhu, to ze mi system funguje tri mesice a pak me serie ztrat dostane zpet na nulu a ja mam chut to cele zabalit. Postupuju dale tak ze se vrhnu do cteni dalsi knihy a budu hledat to jak svuj system nastavit tak abych byl schopen poznat kdy stat stranou a kdy brat signaly. Ten clanek presne vystihl moji situaci, a je neuveritelny ze po desetilete ceste Tomase je to to same stale. Je to vazne o te ceste ktera nikdy nekonci. MSA me dostalo taky vpred, ano je to super nastroj ktery jak vidim i desetilety profi trader stale pouziva.

Nakonec o tom co jsem se dozvedel o sobe a ze to neni jen cele o tradingu , ale hlavne o me, nebot principy tradingu jsou jen odraz zivota, daji se aplikovat i na zenske, hledani prace, budovani jineho podnikani, i kdybych se nakonec ziskovym traderem nestal, vubec nelituju toho casu co jsem stravil nad studiem tradingu, sebe poznavani a psychologie, protoze to se promitne vsech ostatnich casti meho zivota.

Takze Tomasovi a vsem okolo financnika preju vsechno nej v dalsim zivote a budovani fondu, a treba se nekdy setkame na plazich Andalusie :-)

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se