Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Nové diskuzní fórum


Doporučené příspěvky

Hezký den,

vítám všechny v novém diskuzním fóru.

Jak vidíte, engine fóra je zcela nový a nabízí řadu funkcí, které zde chyběly. Především se s fórem dá pracovat dobře v mobilních telefonech a výrazně vylepšené jsou funkce pro vyhledávání. Praktické jsou i nástroje pro sledování vybraných diskutujících a témat.

V tuto chvíli by mělo být vše funkční, ovšem různé drobné vychytávky budeme nějaký čas ladit.

Diskuzní fórum používáme na Finančníkovi i k autorizaci pro sledování webinářů a přístupům k uzavřeným článkům. Pokud by vám cokoliv nefungovalo, napište prosím na info@financnik.cz.

Pokud narazíte na nějakou chybu ve fóru či třeba nepřeložený dialog, napište to prosím do tohoto vlákna. Design fóra zůstane zatím v této „základní“ podobě. Výhledově chystáme redesign celého serveru a tak by nedávalo smysl nyní řešit fórum samostatně. Navíc mě osobně se použití design zdá poměrně hezký a praktický.

Předem děkuji za trpělivost, než vše úplně odladíme.

Petr

  • Líbí se 3
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

je to velmi pěkně. Mě osobně design při kterém se poměrně neúměrně plýtvá místem moc neoslovuje(asi jsem staromilec), ale výrazně se posunuly možnosti fóra a to je super. Jedna věc mi ovšem chybí. Nenašel jsem to ani ve starém diskusním fóru a ani v tomto novém. Pokud má člověk svoje vlákno, počítám že nikdo nechce vidět neustále svoje první příspěvky a neustále přeskakovat na poslední záznamy. Tady si myslím, že by bylo dobré je řadit podle času od nejnovějších k nejstarším. Nikde jsem nenašel takovéto nastavení. Pokud jsem nehledal důkladně, tak se omlouvám.

  • Líbí se 2
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, 

rád bych se zeptal jestli se změna dotkla i webinářů, zobrazí se mi původní stránky, ale videa jsou nedostupná.

Chválím novou změnu diskuzního fóra, velmi pěkné a přehledné. 

Martin

 

 

Upraveno uživatelem Masrt69
Původní obrázek z weibnáře jsem odebral.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

omlouváme se za možné komplikace spojené s přechodem na nový systém diskuzního fóra, přes který autorizujeme i přístup k webinářům.
 
Můžete se prosím odhlásit a znovu přihlásit k diskuznímu fóru na www.financnik.cz/forum ? 
 
Po přihlášení zkuste prosím přístup k webinářům znovu.
Katka
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

Předně chválím nové diskuzní fórum, je to příjemná změna prostředí. Mám však i jeden nemilý poznatek - zdá se mi, že jako absolvent VIP AOS Turbo kurzu jsem ztratil přístup do základního AOS breakout diskuzního vlákna. Je pravda, že tento kurz jsem neabsolvoval, ale měl jsem za to, že VIP AOS Turbo klientům bude (a v minulosti bylo) toto vlákno přístupné. Došlo v tomto k nějaké neohlášené změně?

Díky a přeji pěkný den,

Štandy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

5 minutes ago, Standy said:

Dobrý den,

Předně chválím nové diskuzní fórum, je to příjemná změna prostředí. Mám však i jeden nemilý poznatek - zdá se mi, že jako absolvent VIP AOS Turbo kurzu jsem ztratil přístup do základního AOS breakout diskuzního vlákna. Je pravda, že tento kurz jsem neabsolvoval, ale měl jsem za to, že VIP AOS Turbo klientům bude (a v minulosti bylo) toto vlákno přístupné. Došlo v tomto k nějaké neohlášené změně?

Díky a přeji pěkný den,

Štandy

V tomto k žádným změnám nedocházelo. Práva jsou nastavena úplně stejně, jako ve starém fóru. Základní AOS breakout vlákno bylo vždy přístupné jen klientům tohoto kurzu, protože klienti VIP AOS Turbo mohou vše diskutovat ve "svém" vláknu.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň,

tak bohužiaľ za mňa musím povedať, že sa v tomto novom "kabáte" strácam.

Nezdá sa mi to tak prehľadné ako bolo pôvodné nastavenie.

- Predovšetkým je všetko príliš veľké (dobré na oči :-)  ), čo neprispieva prehľadnosti. Veľké ikony (po ľavej strane diskusie) sú zbytočné, pretože drvivá väčšina aj tak nemá svoju vlastnú.

- Ďalej, diskusia na hlavnej stránke už nie je minimalizovaná a tak sa do nej zmestí menej diskusií (vidím len 10). Ozaj, ako sa dostanem k tej o niečo staršej od poslednej? K diskusiám ešte jedna poznámka. Kedysi bol pri každej dátum a čas. Teraz je tam, že to bolo pred toľkým a toľkým časom. Keď som v minulom vzhľade dopozeral povedzme o 10h, tak som pri budúcom pozretí pozeral od 10h. Teraz si musím rátať, že koľko je to hodín od posledného pozretia. Trošku nepraktickejšie.

P.S.: Všímam si to aj na iných stránkach, že sa stávajú komplikovanejšie a menej prehľadné. Áno, asi krajšie, ale nepraktickejšie. Je to tak aj v nových internetbankingoch s flashom, takže asi musím kapitulovať, je to trend mladých programátorov. Krajšie, ale komplikovanejšie a nepraktickejšie. Najlepším vzorom je mikrovlnka. Na základné zohriatie zbytočne veľa tlačidiel a na programovanie tak komplikovaná, že keď to robím raz za mesiac, musím vždy vytiahnuť "návod na obsluhu" :-). Asi tak.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...