Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Nové diskuzní fórum


Doporučené příspěvky

@vla55 - pro historii příspěvků zkuste použít http://www.financnik.cz/forum/discover/ 

Přehled naleznete nahoře v záložce "Co se zde děje" - můžete si tam nadefinovat prakticky libovolný přehled novinek, včetně historie. Je to mnohem lepší, než používat ten pravý sloupec, který vždy bude obsahovat jen omezený počet příspěvků.

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník

Dobrý den,

když jsem se dnes chtěl před obchodováním podívat na obchody za minulý týden, zjistil jsem, že se mi ve vláknu ("Study - FIMS obchdoy") vložené screeny za několik posledních seancí zaměnily za screeny z pátku 13. 1. 2017. Nemáte, prosím, tušení, kde se stala chyba?

(předpokládám, že bude problém s pojmenováním obrázků, vzhledem k tomu, že si screeny v pc rozděluji do jednotlivých složek, tak používám shodné názvy souborů, dnes jsem tedy však připojil před název obrázku i datum a dnešní záznam je zobrazen v pořádku)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@PHATE funkčnost v tomto ohledu zůstává stejná, jako posledních cca 12 let. Bohužel soukromé zprávy jsme museli vypnout hned na začátku, protože se sem slétli nejrůznější brokeři a další subjekty, a začali tu "úřadovat" v rozsahu, který by mě nenapadl ani ve snu. Nad podobnými situacemi už dnes trávit čas nechci, tedy ano, je to účel.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

1 hour ago, petr said:

@PHATE funkčnost v tomto ohledu zůstává stejná, jako posledních cca 12 let. Bohužel soukromé zprávy jsme museli vypnout hned na začátku, protože se sem slétli nejrůznější brokeři a další subjekty, a začali tu "úřadovat" v rozsahu, který by mě nenapadl ani ve snu. Nad podobnými situacemi už dnes trávit čas nechci, tedy ano, je to účel.

Ok, děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Az po blizsom zhliadnuti mam jednu vec co mi vadi. 

Na uvodnej stranke fora je zoznam poslednych prispevkov. 

Ocenil by som keby sa tam nachadzal skor zoznam poslednych diskusii. Pretoze pokial 10 ludi posle svoj nazor napriklad na diskusiu o novom fore tak tych 10 prispevkov tam bude zobrazenych ktore ale maju rovnaku temu. Cize mi to pride zmetocne.

Pretoze by stacilo tam uviest jeden najnovsi prispevok na tuto temu a tie predchadzajuce by som si uz precital v pripade potreby priamo v tej teme.

Kludne sa vyjadrite aj iny predpokladam ze je potrreba viacere hlasov veducich k zmene

Dakujem

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Webináre síce fungujú, ale má to jeden malinký zádrhel. Sledujem ich po častiach, nechávam preto kontinuálne otvorenú zalogovanú a zapamätanú stránku webinára, používam Chrome. Na druhý deň keď chcem pokračovať v sledovaní, ukazuje mi, že už nie som zalogovaný, zakaždým preto musím ísť na fórum, odhlásiť sa a prihlásiť. To isté, keď otváram stránku webinára zo záložky na lište prehliadača. Zaujímavé však je, že ak otvorím fórum, som kontinuálne "zapamätaný" a zalogovaný, čo asi funguje takto všetkým, predpokladám. No aj tak, aby som mohol sledovať webinár, musím sa odhlásiť a prihlásiť. Potom už webinár beží ako má. Dá sa to urobiť ako predtým? Ďakujem.

Dopĺňam: to isté mi robí pri VIP orderflow článkoch...

Upraveno uživatelem beppe
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, také bych chtěl změnit řazení příspěvků od nejnovějších. Zde v nastavení jsem to nenašel. Diskuze na fims.cz to například umožňuje (nastaveni -> obecna nastaveni -> Nastavení zobrazení témat: Mód zobrazení témat = Lineární - Nejdříve nejnovější).

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

9 minutes ago, Simik said:

Dobrý den, také bych chtěl změnit řazení příspěvků od nejnovějších. Zde v nastavení jsem to nenašel. Diskuze na fims.cz to například umožňuje (nastaveni -> obecna nastaveni -> Nastavení zobrazení témat: Mód zobrazení témat = Lineární - Nejdříve nejnovější).

 

Tento engine to patrně neumí.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

11 hours ago, danilova said:

Dobrý den, mě se nové diskuzní fórum líbí i když tedy moc nediskutuji..., je vidět, že jste si dali práci. Doufám, že podobně upravíte i finančníka, bylo by to moc prima.

Díky za zpětnou vazbu. Ano určitě je to v plánu. Celý server dostane novou responzivní grafiku a pak ještě graficky sladíme redakční část s fórem.

  • Líbí se 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

11 minutes ago, emun napsal/a:

Hm, mně se taky líbí :)  Jen mi tady chybí tlačítko děkuji, jak je to v mnoha jiných fórech, když chci někomu poděkovat, ale zároveň nechci "zaplevelovat" vlákno...

Tak toto by asi nebyl problém nechat doimplementovat. Nicméně na podobné účely by zde mělo sloužit tlačítko "Líbí se", které v příspěvku zobrazeno napravo. Systém z toho pak snad sestavuje i nějaké "statistiky" :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...