Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,
zkuste si stáhnout demoverzi a uvidite sám. Výrobce je velice slušný a demoverze je plně funkční po dobu 30ti dnů a vše si tak můžete dopodrobna vyzkoušet (dokonce můžete do programu stahovat aktuální data stejně jako běžný platící uživatel). Osobně mám tento program rád proto, že jeho ovládání je velice intuitivní - vše probíhá přes grafické prvky a myslím, že angličtinu potřebovat nebudete. Sám jsem používal řadu programů, ale nakonec jsem u TNT skončil.

Jestli můžu poprosit, stáhněte si prosím demoverzi programu přes link uvedený v naší recenzi www.financnik.cz/art/recenze-sw/track-n-trade-pro-4.html nebo rovnou přes tento link secure.geckosoftware.com/reseller.cgi?abbr=PODHA41
Pokud si program po podrobném vyzkoušení oblíbíte a rozhodnete-li si jej zakoupit, získá Financnik.cz drobnou provizi, která slouží výhradně k financování dalšího rozvoje tohoto serveru. Navíc pokud mi před koupí napíšete na e-mail petr@financnik.cz tak Vám mohou poslat kupón na drobnou slevu - několik kupónů mám ještě k dispozici.

Ale jak říkám - určitě nekupujte zajíce v pytli - stáhněte si program a uvidíte. Navíc pokud zjistíte že se v programu neorientujete, tak prosím napište třeba do fóra a my začneme připravovat sérii tutoriálů - uvažujeme o tom už delší dobu, ale nevíme, zda-li o to bude zájem ze strany čtenářů, protože ten program se skutečně hodně snadno ovládá.

Hezký včer.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja používam Track n Trade asi rok zatial ,ale neobchodujem v reale. S týmto programom som sa naučil ako obchodovať podľa TA . Ak sa skutočne chcete naučiť obchodovať tak Vám ho odporúčam je to výborný software pre tých ktorý sa skutočne chcú venovať obchodovaniu na burze .Spomím si keď som začínal grafy som si spracovaval v programe Excel .Teraz sa nad tým len pousmejem ale vtedy som ešte nepoznal Track n Trade.
Track n Trade sa stal mojím každodením priateľom rád pri ňom presedím aj štiry hodiny denne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jestli i ja mohu pridat svou troskou do mlyna - osobne mi rukama prosly snad vsechny programy - i typu MetaStock a TradingStation, ktere stoji pres 2000 USD a TNT u me jednoznacne vitezi. Za tu cenu je oproti jinym programum skoro zadarmo, ovladani je intuitivni a jak uz jsem zde psal ve foru nekolikrat, jsem sam technicky antitalent - presto jsem mel program "v ruce" za par hodin. Anglictina vam staci stejna, jako v jinych anglickych programech - pokud rozumite slovum jako OPEN a SAVE, pak by jste nemel mit vyraznejsi problemy. Jak pise Petr, vse je dokonale intuitivni. Jinak doporucuji program kupovat rovnou s account pluginem - skrze ten si muzete rovnou simulovat zadavani prikazu a podobne zalezitosti.
Zdravim,
Tomas
FINANCNIK.CZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Děkuji ,
vidím že jste všichni s tímto programem velice spokojený , takže si stáhnu 30ti denní verzi a věřím tomu když jste spokojený vy budu určitě i já . Nicméně má 30denní verze také k dispozici account plugin ? Víte myslím si že než pátrat po netu a ptát se jak zadávat přesně příkaz BUY nebo SELL nebo stop-loss jak dělat to či ono , je asi lepší vyzkoušet si to přímo takto . I když nebudu v dohledné době obchodovat přímo naostro ale pouze papírově , již dnes jsem si jistý že v budoucnu chci skutečně obchodovat . A proto se mi program doma neztratí .

Zatím moc děkuji R.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Možná bych přišel taky s troškou do mlýna. TNT 4 má i dobře zpracované ( podle mne ) opce, včetně aktuálních cen prémií, volality, delty .... a ti i v historii cca od roku 2002. Pro opční hráče (včetně tréningu) je myslím také velmi dobrou pomůckou.
Jediná věc, která mě tam chybí je absence intradenních alespoň hodinových grafů.

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, TNT jsem pred nejakym casem nainstaloval a rozhodne je to dobry soft, jedine co me mrzi je ten trial, protoze pro trenovani je 30dni ehm, trosku malo:(.. Chtel jsem se autoru tohoto skveleho serveru zeptat, jetsli neznaji nejaky zdroj historickych dat komodit zdarma, zatim vse co jsem nasel importuji do excelu kde sice umim provadet "lehky" backtesting ci naprogramovat urcite indikatory, ale trosku to dre:) Popripade jestli neni rozumnejsi koupit si TNT stahnout historicka data a nova nechat u ledu a trenovat na tech old...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
co se srovnání Track'n Trade a Amibroker týče - oba programy mají demoverzi a myslím, že rozdíl nejlépe posoudí každý sám. Amibroker nabízí více pokročilých funkcí, dá se tam programovat backtesting, oproti tomu TNT je z mého osobního pohledu výrazně uživatelsky přijemnější pro práci s komoditami a nabízí přesně ty nástroje které potřebuji. Navíc já osobně TNT používám také kvůli spreadům, neboť TNT má pro práci se spready speciální plugin.

Co se historických dat týče - nevím o žádném zdroji bezplatných historických dat. Pokud si program koupíte získáte historická data spolu s programem, takže na trénování je to podkladů určitě dost.
PP

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý den chtěl bych se zeptat kdy spustíte seriál o TNT . Stáhnul jsem si jeho trial , ale to víte nějakou nápovědu by to přece jen chtělo . Vím co která ikona umí , nebo si aspoň myslím že vím co umí . Nevím však jak tyto nástroje používat v praxi , nemohl by jste například popsat , pro začátek jak zadávat klouzavé průměry tak abych nemusel složitě vše přepočítávat na kalkulačce . Díky za pochopení jsem začátečník
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, no jak vidíte v tomto vláknu - 22.1. jsem psal, že o programu uděláme seriál pokud bude čtenářský zájem - zatím jste první kdo o něj zájem projevil :) tj. dosud žádný seriál neplánujeme - on je ten soft opravdu hodně jednoduchý. Zkuste mi kdyžtak na mail poslat nějaký konkrétní podnět k článku a pokud bude o čem psát, téma rád zpracuji.
petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ja tento programek pouzivam take... ono to neni slozite, ale nektere veci, hlavne ohledne indikatoru, mi nejsou moc jasne... Kdyz jsem procital napovedu k RSI indikatoru, tak tam byly same vypocty, atd, ale jestli sem to dobre pochopil, tak jde jen o to, kdy cara vstoupi, vystoupi do vyznaceneho kanalu. Ale nektere indikatory vubec netusim, co znamenaji...a nevim, ktere sou zbytecne, a ktere uzitecne... zatim sleduji jen ten RSI :) a samozrejme Volume.
a take moc nerozumim zadavani opci, ale to je vedlejsi, protoze opce samo o sobe moc nechapu :)
kazdopadne bez TNT jsem jak dite bez dudliku...akorad skoda, ze nove data si muzu stahnout az v 18 pm, coz je 24:00 a to uz spim, takze si to nemohu ani zanalizovat, protoze kdyz druhy den prijdu z prace, uz se naplno obchoduje...tak to musim analyzovat na bcharts.
A jeste k pluginu BUY/SELL , to je plugin jen na papirovy trening? nebo se pres nej opravdu da zadavat prikazy, a realne obchodovat?
kazdopadne, kdyby se na financnikovi obevilo cokoli ohledne TNT, treba nejake tipi, rady,...budu to hltat plnymi dousky, stejne jako 12cti stupnovi Gambrinus :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Co se tyce nejruznejsich indikatoru typu RSI - tak i temi se budeme postupem casu na financnikovi venovat. Ale jedno po druhem - zatim musime plnne obsahnout veskere zaklady, abychom mohli prejit ke slozitejsim zalezitostem :-)
Jinak account plugin je skvela vec na simulaci realneho obchodovani, ale skutecne slouzi jen pro papertrading.
Zdravim,
Tomas
FINANCNIK.CZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...