Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Track 'n Trade Pro 4.0.


Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den.
Mám dotaz ohledně značení komodit vTNT. U jednotlivých komodit jsou značky (o) a (c) - např. Corn (o). Až doposud jsem se domníval, že se jedná o rozlišení pitových a elektronických trhů, což mi při srovnání grafů funguje třeba u té Corn. Pokud srovnám daily graf Corn (o) z TNT s daily grafem Corn (Day) na CBOT - jsou totožné (až na to, že graf TNT mi ukazuje 3.ledna 2005 candli která v grafu CBOT vůbec není?).
To ale neplatí např. u Live Cattle. V TNT je jedině Cattle, Live (c), které by podle předchozí úvahy mělo korespondovat s grafem Live Cattle (Electronic) na CME, nebo - pokud jde o kombinovaný graf (combined?) - by měl mít zřetelné rozdíly od denního grafu. Místo toho odpovídá grafu Live Cattle (Day).
I u grafu Corn (c) z TNT a grafu Corn (Electronic) na CBOT jsou evidentní rozdíly.
Kde je chyba?

Díky za odpověď!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Elektronický obchod má značku (e)
Dodnes ale nevím, jaký rozdíl je mezi (o) a (c) ... (c) je myslím combined .. tzn. kombinovaný graf .. ale kombinuje co s čím ?Jaký je tedy vlastně REÁLNÝ GRAF, který budu používat při opravdovém obchodování ?! (chci obchodovat pozičně a nejradši přes on-line platformu - vadí mi obrovské poplatky za FS servis).

Ještě vtipná informace ohledně FS služeb.
Dnes jsem volal do ČSOB aby mi řekli ceník. Tak FS služba - jeden nákup a prodej - stojí 59 dolarů !!!!!
Když jsem se zeptal co za tyhle peníze dostanu, co mě naučí, s čím mi pomohou atd, tak mi řekli, že za tuhle cenu mi provedou jen samotný obchod. Že zavolám co chci provést a oni to provedou. Když jsem na to s odporem reagoval tak se ironicky zeptal - a že co si vlastně pod slovem full servis představujete??? My vám přece nebudeme radit ....
... hrůůza :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby


Ahoj ,

S CSOB mám velice podobnou zkušenost , pouze poplatek za FS prodej nákup = 66 dolarů . Ale celé to začalo poněkud komicky , člověk ke kterému jsem se dovolal nejprve ani nevěděl co chci , další člověk to také nevěděl dokonce ani třetí ani čtvrtý až teprve pátý člověk, něco věděl o obchodování . Ale věděl asi to že obchodování komodit dělá pan XY na kterého mi dal mobil . Pan XY mi po delší debatě sdělil cenu ,a chvástal se že CSOB je jedna z nejpružnějších společností na trhu v Čechách , která komoditní servis zajišťuje . Když jsem se zeptal na detaily FS lehce se pousmál a pověděl mi že to záleží na dohodě , ale že FS se moc neliší od běžného obchodního servisu.
Takže pokud zvažujete zda CSOB ano , rovnou vám upřímně říkám ne . Za ušetřené peníze které by jste jinak dali za telefonát s CSOB jděte raději na pivko . REN
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý večer ,

Poradíte mi jak zapnout a používat v 30ti denní verzi programu TNT
Accounting & Trade Simulation Plug-in , . Hledal jsem ho v tomto programu několikrát , ale mám dojem že je potřeba si jej extra do programu doinstalovat ? . Rád bych testoval papírové obchody a bez tohoto nástroje , je celé obchodní testování k ničemu . Protože moje angličtina není moc dobrá , budu rád za každou radu , případně mi můžete zaslat nějaký link nebo odkaz na tento doplněk TNT programu .

Předem moc děkuji REN.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vpravo vedle Risk/Reward je knoflík se zeleným a červeným trojúhelníčkem - tím zadáváš příkazy. Ta ikona dolaru je úplně vlevo vedle seznamu komodit; když nad ní podržíš kurzor objeví se ti nadpis My Account (můj účet) a když si na ni klikneš, objeví se ti tvůj simulovaný účet, kam si můžeš zadat sám zvolenou výši účtu atd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Snad to nechci jen pro sebe, ale bylo by možné vydat 2. díl o Track'n Trade. Hlavně by mě zajímal popis jednoho vzorového obchodu. " Nějak" mi to obchoduje, ale rád bych měl jistotu, ža to tam zadávám dobře a že nedělám nějakou základní chybu, se kterou klidně žiju. Jestli by to šlo od toho, kam zapíšu výši konta pro obchodování....
Nápovědy se zdají být podrobné, ale ty Translátory z toho občas odělají všelicos. .. a těch 30 dní běží tak rychle....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj ,



Já si otevírám učet v DEPOSIT třeba 5000 dolarů , které se ti objeví v řádku
AVAILABLE FUNDS . Řádek OPEN ORDER P/L ti ukazuje aktuální stav ( zisk /ztráta ) ORDERS SUBTOTAL ti ukazuje také aktuální stav , ale s odečtenou komisí . Tak to aspoň chápu já , doufám že správně .


Zatím zdravím REN

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...