Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TastyWorks - Nový Bezkonkurenční Brooker?


petrmachacek

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

rád bych upozornil na vznik velmi zajímavého brookera. Jde o americkou společnost TastyWorks.

Společnost fungovala delší dobu jako odnož TD Ameritrade s velmi zajímavou platformou Dough.

 

Nyní založili vlastní brookerskou společnost TastyWorks - za vším stojí velmi známý opchodník a vývojář software pro obchodování Tom Sosnoff.

Společnost od začátku roku otevírá accounty v americe a během března by se mělo dostat i na Evropu.

 

Dvě věci, které vás mohou zaujmout:

- V Americe má společnost strukturu poplatků za obchod 1USD za LEG/OPCI na vstupu a zavření pozice je zdarma.

- Společnost se snaží jít cestou, kdy jim velmi záleží na retail obchodnících. Doporučuji navštívit https://www.tastytrade.com/tt/shows kde je neskutečné množství školícího materiálu, historických průzkumů, vše velmi příjemnou formou

- Moje osobní zkušenost je taková, když jsem napsal Tomu Sosnovovi dotaz týkající se obchodování a jeho pozic, osobně mi odpověděl a následně zařadil do jeho show - to mi přijde opravdu neuvěřitelné :)

 

V tuto chvíli jsem na jejich pořadech zcela závislý, dávají neskutečnou podporu a mojí vděčnost bych rád projevil tím, že to předám dál zde na fóru :)

 

Pokud máte zájem, podívejte se na to - jsem přesvědčen že budete příjemně překvapení.

 

Petr

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • 10 months later...
×
×
  • Vytvořit...