Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TD Ameritrade


pawoukcz

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

chci si zalořit účet u TM Ameritrade a dostal jsem odpověď že potřebuji následující: 

Residents and citizens of the Czech Republic can open an account here if you have a documented Social Security Number (SSN) or a Foreign Taxpayer Identification Number (TIN). Also, we do require additional paperwork for foreign accounts. If you do not have one of those items, the SSN or TIN, I'm sorry to say we won't be able to open an account for you

 

SSN - ten asi těžko dostanu nejsem amík

TIN - nevíte jak získat tuto věc? Máte někdo zkušenost s otevřením u tohoto brokera?

Děkuji moc za každou radu.

 

Děkuji

 

Michal

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokud žijete normálně v ČR, tak si bohužel u některých US brokerů účet neotevřete (TD Ameritrade je příkladem).

Nevím proč to tak mají. Přitom staré CZ účty normálně fungují - já u nich mám sám účet ještě z doby, kdy jsem ho otevíral pod ThinkOrSwim.

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...

Dobrý den,

jen pro informaci. Je možné, že TIN by se dalo nahradit rodným číslem? ... Co jsem vyzkoumal, tak TIN je naše obdoba DIČ (daňové identifikační číslo) a to podle podkladů je pro ČR rodné číslo

Nechce to někdo vyzkoušet? :-)

https://ec.europa.eu/taxation_customs/tin/pdf/cs/TIN_-_country_sheet_CZ_cs.pdf

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Lina huba... vsak to znate...:) Odvolavaji se na regulace a nechteji nas...

Oficialni info ze supportu:

I can certainly understand your confusion and regret any inconvenience you encountered when trying to open an account with TD Ameritrade.  I wish I could make an exception for you.  I did confirm that TD Ameritrade is not allowing any new accounts for residents of Czech Republic at this time.  We do welcome you to check back with us in the future as regulations and registration do change over time.  We would love to do business with you if it was allowed.  

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...