Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Další tipy pro profitování s volume profily – aktuální příklad obchodu s ropou


Doporučené příspěvky

Petře, posledními články o C.O.T. reportu a dnešním (využití Volume profilu ve swingových obchodech) jste se mi "trefil do noty".

Já na těchto principech otevíral long na sojovém oleji.

Na Volume profilu se mi líbilo, že na ceně kolem 32 USD je objem velmi vysoký a cena v klesajícím kanálu dál neklesá - obr.1

C.O.T. naznačuje také obrat - obr.2

Vstupoval jsem ne příliš proaktivně (ještě jsem čekal na nějaká potvrzení) ale spíše konzervativněji na ceně 32,46 - obr.3

Petře, díky za finančníka a doufám, že tu budu čerpat i nadále :-)

 

 

ZL - 201707.png

ZL COT.png

ZL - IB.png

Link to comment
Sdílet pomocí služby

On 8. 5. 2017 at 19:24, milan1968 napsal/a:

Petře, posledními články o C.O.T. reportu a dnešním (využití Volume profilu ve swingových obchodech) jste se mi "trefil do noty".

Já na těchto principech otevíral long na sojovém oleji.

Na Volume profilu se mi líbilo, že na ceně kolem 32 USD je objem velmi vysoký a cena v klesajícím kanálu dál neklesá - obr.1

C.O.T. naznačuje také obrat - obr.2

Vstupoval jsem ne příliš proaktivně (ještě jsem čekal na nějaká potvrzení) ale spíše konzervativněji na ceně 32,46 - obr.3

Petře, díky za finančníka a doufám, že tu budu čerpat i nadále :-)

 

 

ZL - 201707.png

ZL COT.png

ZL - IB.png

Dobrá práce :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 4 hodinami, Dres napsal/a:

Zeptám se tedy, kolik musím mít na účtu, abych mohl obchodovat ETF? Je to tedy podmíněno těmi $25.000 na účtu, jako US akcie nebo konkrétními ETF tituly?

25 000 USD platí pro intradenní obchodování akcií (a ETF - to je stejné). Viz konkrétně popsaná pravidla https://en.wikipedia.org/wiki/Pattern_day_trader

Pokud budete obchodovat swingově - tj. pozici držet třeba několik dnů (a vejdete se tak v klidu do uvedených pravidel), můžete mít pro akcie/ETF libovolně malý účet (resp. takový, se kterým si můžete u brokera účet otevřít).

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...