Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování ve VT


namodro

Doporučené příspěvky

Dobrý den, přestože tady už máme vlákno Indikátory a obchodní systémy, dovoluji si založit nové vlákno, které by mělo být určeno přímo pro programování indikátorů a AOS ve Visual Tradingu, pro otázky nás programovacích analfabetů :S, pro odpovědi těch zkušenějších ;) a pro vzájemnou pomoc a inspiraci. Aby to nebylo jen takové plácnutí do vody, ale skutečná vzájemná pomoc traderů traderům - navrhuji spojit síly a přeložit slovník základních programovacích pojmů z VT. Pro začátek přikládám překlad pojmu EventCount, na který se tady někdo ptal, a prosím programátory o případné upřesnění definic či pojmů (odpusťte, pokud tam budou úplné blbosti :)). Je to ve Wordu, nutno rozzipovat. Hezký den, Petr

440

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 325
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den, přikládám další menší porci programovacích definic. Po včerejší večerní relaxaci v naší oblíbené světoznámé hospůdce "U Kozy" (ten Koza, nikoli ta... ;)) se mi jaksi lépe pracuje... :) Samozřejmě opět prosím zkušené o kontrolu a případné opravy chyb. Moje druhá prosba: jak mám napsat podmínku pro uzavření (otevření) pozice v případě, když se MA1 přiblíží k MA2 např. na méně než 3 pips? Díky a hezký den všem, Petr

444

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Galant a ostatní, kteří cítí potřebu :) tady je první kousek manuálu k VT - doufám že neporušuji žádná autorská práva :S - koneckonců je v zájmu brokera, aby lidi s platformou uměli zacházet... Bohužel je to ve Wordu, takže budete asi mít problémy s rozházenými rámečky a obrázky. Chce to nastavit ve vzhledu stránky všechny okraje na jeden centimetr, pak by to mohlo vypadat jakžtakž. Za chyby faktické a pravopisné neručím :), nebyl čas na kontrolu. Petr

453

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To namodro,
dík za Tvoju pomoc. Skutočne si mi ušetril hodiny strávené so slovníkom v ruke. Už sa teším aj na druhú časť. (tu) Len dúfam, že Vám všetkým vrátane Sida raz budem môcť Vašu pomoc oplatiť svojimi postrehmi, skúsenosťami, ktoré aj vďaka Vám na FX získam.
P.S.: S tabuľkami a grafmi je to v pohode. Čo je ťažšie prečítať dá sa doplniť z anglického originálu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Galant,
jsem rád, že ti to pomohlo :). Ale na pokračování se asi těšíš zbytečně - tohle jsem dělal skoro půl roku po volných minutkách se slovníkem (ne v ruce, ale na PC ;)). Jedině, že by se našlo víc lidí, kteří by byli ochotni přeložit každý kousek. Co se oplácení týče - až budeš mít profitabilní systém, který se dá obchodovat od 18:00 našeho času do půlnoci, tak mi ho můžeš poslat majlem :).
Hezký den, Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stoplusjedna.newtonit.cz/stare/200520/so20a10c.asp

Stroje nemaju emocie a analyzuju naraz vela dat.
to ich raz moze urobit lepsimi obchodnikmi nez ludia.
No podla mna tvorive stroje este dlho nebudu.to je nasa domena
be creative Traders


prikladam clanok na zamyslenie.
Urcite viaceri uznate ze za vela chyb mozu nase emocie
hlavne nezvladnute.



Rad by som vytvoril automatizovany obchodny system pre forex
vtrader.programovat neviem no mam kreativne napady
prve veci mi funguju aj ked je to vsetko len rucne.
ocakavam ohlasy na tento clanok a pripadnych zaujemcov co vedia programovat o tvorbu a vyvoj AOS.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ok.

Zaujimalo by ma ako dlho ti trval vyvoj tvojeho systemu ?

Aka je jeho percentualna spolahlivost ? chcem sa mat s kym porovnavat :)

Prosim v akom programe robis backtesting novecho obchodneho systemu pre VT forex ?
ked mozes poprosim ta o link.anglicky viem ked tak si nastudujem daky manual.

Kde su podla teba hranice uspesnych predpovedi pri obchodnych systemoch ?
do akej miery je podla teba trh predpovedatelny napr. v percentach?

s predpovedami je to ako s pocasim no uplne presne to zrejme ani neni mozne,lebo
je tu faktor nahody,chaosu a pod.

Dakujem za odpoved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Galant,

odpovídám na tvůj majl. Co se týče překladu manuálu k VT, já to mám stažené ve formátu .doc (Word) a normálně to přímo v textu přepisuji z angličtiny do češtiny. Občas tam dělají problémy ty obrázky a rámečky, které si skáčou kam chtějí (Microsoft se s tím pere co pamatuju - minimálně 12 let :)) Ale když si s tím člověk pohraje, tak se to dá nastavit. Jinak já v překladu pokračuji - přeskočil jsem ten zbytek indicator builderu a začal jsem si překládat Trading System Builder + nějaké další věci z programovacího jazyka VT. Ovšem vzhledem k tomu, že zatím se ještě FX neživím :) a musím chodit do práce, vracím se domů kolem 17.00 a především se snažím pracovat na tom, abych se tím FX mohl živit co nejdřív :). Takže to překládání opravdu půjde velmi pomalu. Pokud chcete spolupracovat, pak navrhuji, abyste zkusili přeložit ten zbytek Indicator Builderu. Můžeš mi to poslat na majl (po slovensky viem, narodil som sa tam - takže no problem :)), já to upravím a hodím sem do fóra. Případně z toho Dzink, nebo někdo jiný může udělat PDF a pak už jen budem čekat, který vykuk to začne za drahé peníze prodávat... :) :)
Takže asi tak...

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...