Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Programování ve VT


namodro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 325
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To namodro:
to je v pohode. Poteší ma, ak sa na to mrkneš, lebo len teraz vidím, aké nezmysly som tam občas napísal. Takže ak to zreviduješ, ostatní Tvoj počin len ocenia. Ak budem stíhať vrhnem sa na Trading system Builder. Nemá niekto preloženú z manuálu funkciu PREV? Až teraz som zaregistroval, že som ju nepreložil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Bohužel, Martine, nejsem schopen to otevřít. Rozbalím to jak ze zipu tak z raru, ale Openoffice neznají moje WinXP a když povolím hledání na webu, oznámí mi to suše, že kompatibilita s tím na xpéčkách není dostupná. Pokud bys to dostal do jakéhokoli textového formátu nebo do html, tak se pokusím na to podívat, ale jinak to asi nezvládnu.
Zkoušel jsemti to poslat mailem, ale vrátilo se mi to s nějakou chybou...

Úspěšný a pohodový rok přeje
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To namodro:
Poslal som Ti to opäť, tentoraz skonvertované z Open Office do formátu doc. Ak bude problém, napíš, budem skúšať ďalej. Keď som to už krvopotne preložil, bola by škoda nechať si to pre seba. Myslím, že po prečítaní si toho prekladu, si aj laik spraví slušnú predstavu ako programovanie a skripty vo VT fungujú a naštartuje to viacero programátorských talentov k tvorbe TA indikátorov a AOS :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

Dobrý den,

asi tak před 2 týdny jsem započal testování obchodní metody, kterou používá Sidův kolega z Irska a protože mě tato metoda opravdu zaujala a hodlám ji používat i na reálném účtu, tak by mě zajímalo, jak toto obchodování zautomatizovat, abych u toho nemusel celý den sedět jak trubka a čekat na signál ke vstupu...
Jedná se o indikátor VT - Level Stop - Reverse System, hodnotu Delta Price - Manual mode jsem změnil z 0,004 na 0,005 a používám 30 min. graf, přesně jak uváděl Sid.
Konkrétně by mě zajímalo, jestli se dá automaticky nastavit výstupní limit a stopka, proti případné ztrátě????
Upřímně řečeno, díval jsem se na to nastavování a jsem z toho jelen...
Předem díky za odpovědi...
Mnoho úspěšných obchodů všem...
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Marek Většina AOS je konstruována tak, aby se Limit a Stop používat nemusely, ale není problém to do systému doprogramovat. Jinak k Level Stop - existuje celá řada systému založena na LS - RS, jsou varianty od Bemaca, mám variantu i s CCI nebo s PD a ještě jednu, která využívá duál vstupy/výstupy v módu Optimal i Manual (máš ten AOS v příloze). Oiginál má nastavení pro Optimal 0,003 a po manuál 0,005, ale lze ty hodnoty libovolně měnit. SID

829

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Sid
Side, díky za odpověď, ale z toho, co jsi mi odepsal, jsem trošku mimo...
Mohl bys mi, prosím, vysvětlit, co znamená při nastavování toho systému ta kolonka "Each Tick Co"?
Pak jsem ještě docela dobře nepochopil okénko "Trading Variables"...
Potřeboval bych to uvést v konkrétním příkladu, řekněme, že si chci dopředu nastavit, že chci prodat EUR/USD, a že chci mít zisk 10 ticků a stop loss řekněme nastavit o 30 ticků, aby to mělo nějaký prostor k pohybu.
Side, prosím, jak bych nastavil automatické provedení tohoto obchodu, pokud je to možné?
Předem díky za odpověď a taky díky za skvělé fórum, které je pro mě velkou inspirací a motivací, jelikož se chci forexem
v budoucnu živit...
Marek


Link to comment
Sdílet pomocí služby

To marek
pokud chceš, na tvém příkladu, prodat EUR/USD na určité hodnotě na to nepotřebuješ žádný automat, zadáš entry vstup tak, že klikneš pravým tlačítkem na Sell (pak Entrystop Prodej), zvolíš hodnotu na které to chceš prodat, pak dole zaškrtneš Set Stop, zvolíš (vepíšeš) hranici Stop Lossu, to samé na Set Limit, kde si zvolíš, třeba jak píšeš, hodnotu o 10 bodu vyšší. Nejsem žádný odborník na programování, většinu jsem odkoukal, opsal a odzkoušel stylem pokus-omyl a jak to, co píšeš, nastavit na nějaký úplný automat, to opravdu nevím, snad někdo jiný poradí.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...