Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Robert.t.kiyoshaki


peta525

Doporučené příspěvky

to piti:
mohl bych take poprosit o tvoji verzi deniku?

to all:
Jinak knihy od kyiosakiho vnimaj jako zivotni filozofii a vice nez data jak vydelat, vnimam zpusob jakym lze vnimat penize.Kuprikladu mnoho veci v jeho kniha se u nas tezko aplikuje, myslim ze se snazi priblizit finacni svobodu prostrednictvim vnitrni zpusobem ktery me hodne sedi a to odstupem od emoci.

Vrele doporucuji Pokud by jste meli precist jen jednu knihu od nej, urcite si kupte Cash flow kvadrant . Pak mozna zjistite, ze komodity mohou byt pouze prvni, ale velmi dulezity krok ke svobode(nejen finacni)...

j

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 168
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

To jenaL:

Ahoj, chvíli to potrvá než ti to pošlu.Zatím jsem to už posílal 2 zájemcům i s osobními daty. Ale už bych je nechtěl dále šířit. Zpracuju z toho šablonu a pak to sem nechám vložit (není umožněno přikladat soubory MS Excel), aby k tomu měli přístup i ostatní zájemci.
Myslím si, že na internetu najdeš freeware programy, který sa zabývají správou rodinných financí a jsou rozhodně lepší než to co jsem já vypracoval.

Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Michal007:
na toto proste musím zareagovať, vzhľadom k tomu, že s týmto názorom nemôžem absolútne súhlasiť!!! Prečítal som niekoľkokrát sedem kníh od tohto autora. Jedna sa skutočne zaoberá problematikou MLM a to kniha Škola byznisu. V ostatných knihách sa len sporadicky objavuje narážka na MLM a nemôžem súhlasiť, že knihy typu Bohatý táta, chudý táta alebo Kam sa podeli moje peniaze či Bohaté dieťa, bystré dieťa by boli propagáciou MLM. Možno sú niektoré jeho myšlienky ťažko prijateľné a dokonca v našich zemepisných šírkach aj neuskutočniteľné (aspoň zatiaľ), ale stačí, ak sa zbavíte niektorých predsudkov a s otvorenou hlavou sa aspoň na chvíľu pokúsite pozrieť na svet jeho očami.
Pekný deň a úspešné obchody :)
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to michall 007:

Pouze skola bussinesu je zamerena na MLM a je dulezite si uvedomit kdy byla kniha vydana a kolik tento obchodni system v tech dobach svym uzivatelum vynesl:)
Zkus precist Cashflow Quadrant! vrele doporucuji. Mimochodem jeho knihy maji silu v tom ze jsou jakymsi manualem ne JAK ale spise PROC a jakym zpusobem byt bohaty a CO je vlastne (nejen)financni svoboda! Proc nebyt zamestnan a pracovat pro penize a jak se postavit pred viry v nasich myslich jako jsou emoce a nesmyslne utraceni, kreditni karty a pujcy, hypoteky a podobne...i v dalsich knihach jsou temata jeho obchodni filozofie stale dokola pripominana,ale je zminovano neustale dokola tech onech par zakladnich bodu. Takze urcite pan Robert Kyiosaki neni clovek ktery by vydelal na propagaci MLM (ne ze bych se ho teda ptal,ale...) :)

Mimochodem nevite jestli je v cr kniha od Kyiosakiho mlady a bohaty tata pro mlade?

j



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím jenaL,

tak konečně přikládám finanční deník, o který jsi mě žádal a samozřejmě je k dispozici i ostatním. Je k dispozici na mých web stránkách www.sweb.cz/miroslav.pitak/Osobni_finance-vzor.rar Chvíli to trvalo, musel jsem ho předělat. Některé listy jsou zakmnuté bez hesla, aby se omylem nesmazali vzorce. V souboru jsou uvedeny fiktivní data.

Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

to Piti

Ten finančn deník je dobrej asi si budumusetneco takovyho taky založit.

Pokaždy když jsi přečtu novou knížku od kiyoshakyho tak mam zase uplne jinej pohled na sved i když se dočtu veci ktere vlastne vím, ktere mamv podvedomí. Podleme jeto jeden z nejlepších spisovatelu, a obchodníku.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

To peta525
Díky za uznání.

Od Kyiosakiho mám už 5 knížek a nakupuji i jiné knížky. Knihovnička se mi už pěkně rozšiřuje.

1) Kyiosaki
a) Cashflow Kvadrant
b) Bohatý táta radí jak investovat (čtu nyní)
c) Bohatý táta chudý táta
d) Do důchodu mladý a bohatý
e) Kam se poděly mé peníze

2) Tomáš Nesnídal, Petr podhajský - Obchodování na komoditních trzích

3) Martin Svoboda
a) Jak ovládnout finanční trhy
b) Jak investovat aneb anatomie burzovních lží

4) George S Clason - Nejbohatší muž v Babylóně

5) John Marks Templeton - Templetonův plán (nové-zatím nepřečteno)

6) Napoleon Hill - Myšlením k bohatství (nové-zatím nepřečteno)

7) Donald J.Trump - Mysli jako miliardář (nové-zatím nepřečteno)

8) Pavel Kohout - Peníze výnosy a rizika

Už se poohlížím po další literatuře, za měsíc už nebudu mít co číst : :)
Angličtinou bohužel nevládnu, takže čtu pouze českou literaturu.
Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Piti,
jen poznámka ke knize Donald J.Trump - Mysli jako miliardář (nové-zatím nepřečteno). Doporučuji nechat až jako poslední (když už je zakoupena), úplně stačí prohlédnout obrázky. Kdysi jsem od D.Trumpa četl Umění návratu, moc se mi to líbilo, ale jeho 2 nové knihy vůbec nestály za čas nad nimi strávený. Hillovo Myšlením k bohatství je pravý opak, tou začněte :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To piti


Take prave čtu knihu- BOHATY TATA RADÍ JAK INVESTOVAT, jsem asi u 10 kapitoly, a taknižka se mi moc líbí a moc dobře se mi čte.

Ja už jsem přečetl knihu od NAPOLEONA HILLA- MYŠLENÍM K BOHATSTVÍ, a v Kiyosakiho knížce MYŠLENÍM K BOHATSTVÍ se z teto knihy hodne opakuje, akora je to jinak podane. Asi proto že uvedl v knize BOHATY TATA-CHUDY TATA, že je to jeho nejoblibenejší kniha, a proto jsem si jí taky koupil.

Pokud mi nekdo doporučíte neakou další knihu budu moc rad.

S pozdravem Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Petře,
knihu Myšlením k bohatství od Kyiosakiho neznám, neměl si na mysli jiný titul?
Bohatý táta radí jak investovat a Casflow kvadrant jsou pro mě ze všech titulů, které jsem přečetl největším přínosem. Velice se mi zamlouvá Kyiosakiho myšlenka všechno ovládat ale nic nevlastnit, tj. korporace (v našich podmínkách asi s.r.o. a akciové společnosti). V budoucnu o něčem takovém uvažuji.

Míra

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...