Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Robert.t.kiyoshaki


peta525

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 168
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Pripájam sa ku KATovi. Kniha "Do dôchodku mladý a bohatý" je skuotčne skvelá. Predovšetkým časť o leveragi peňazí druhých ľudí, keďže marginové obchodovanie je presne na tomto princípe založené, je skutočne skvelým čítaním (tu). Ale vyzdvihol by som aj časť o leveragi práce a času druhých ľudí. Skvelým príkladom je práve Finančník, kde v zmysle motta:Traderi pomáhajú traderom" sa tento druh leverage uplatňuje naplno.
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zatial som cital od Kiyosakiho 3 knihy - Bohaty tata, chudy tata, Kam se podeli me penize a Do duchodu mlady a bohaty..odporucam vsetkym zacinajucim investorom, spekulantom a ludom, ktori sa snazia dosiahnut financnu slobodu! Citam teraz The Zurich Axioms, je to vynikajuca kniha, prehladne a bez zbytocneho marketingu objasni zakladne principy investicii...
a k weselowovmu prispevku - vzdy ma to tahalo k financiam a vedel som, ze chcem najst lahsiu cestu ku kvalitnemu zivotu bez toho aby som musel makat pre nejaku zahranicnu firmu od rana do vecera..preto som sa aj rozhodol studovat ekonomiu, aby som pochopil ako svet financii a podnikania funguje a musim povedat, ze horeuvedene knihy mi pomahaju formovat moj osobny financny zivot a buduce ciele (mam 21)... :)
nech sa ti dari!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prave knihy od Kiyosakiho me privedli na web Financniku. Abych pravdu rekla, dokud jsem nezacala s cetbou techto knizek, nikdy jsem o financich a hlavne o budoucnosti a pripadne financni nezavislosti moc nepremyslela. Brala jsem to asi tak: mam dobrou praci, ktera mi zarucuje pravidelny prijem, tak proc se vzrusovat. Teprve jeho knizky a potom i dalsi, ktere jsem precetla (napr. uz zminovana knizka N. Hilla - Myslenim k bohatstvi) a take web Financnik mi otevrely trosku jiny svet na jaky jsem byla zvykla. Musim rict, ze jsem za to opravdu vdecna. Diky tomu mam prilezitost vzit svuj zivot do svych rukou a zaridit si ho podle sebe. Vim, ze to bude dlouha cesta, ale kazda malickost, kterou se po ceste naucim, bude obohacenim meho zivota a snad ze me udela i lepsiho cloveka.

Jinak bych asi od Kiyosakiho doporucovala Cashflow Kvadrant a Kam se podely me penize nebo do Duchodu mlady a bohaty, coz by se mi taky libilo :).

Dani

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ja osobne jsi si mylím že kiyoshaki je dobry obchodník, ale psat neumí!!!
Když jsi přečtete alespon jeho 3 knížky ale pořadne aspon dvakrat. Tak vydíte obrovské rozdíly v jeho knihach, on v jedne knize třeba neco doporučuje a v druhé to silne krytizuje, a tím si myslím že čtenaře zmate.
Vym že kdo nic nedela nic nezkaí a taky bych nechtel naak Kiyoshakiho pomlouvat, ale po dukladnem přečtení jeho knih jsi človek uvedomí spoustu nesouvislostí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
ja si myslím, že pootvoria oči a musí každý súhlasiť, že baník si za svoju prácu jachtu nekúpi. Ja si tu už dlhšiu dobu síce prehrievam "myslivnu" ale zavalit ma nemože. Takže čítať Kiyosakiho doporučujem . A myslím že aj písal že nie je dobrý spisovateľ a aj napriek tomu predal množstvo kníh, čím čo to zarobil.
Peto

Link to comment
Sdílet pomocí služby

On třeba v knize BOHATY TATA, CHUDY TATA a CASHFLOW KVADRANTU píše kolik jak a na čem vydelal. Zatím co v knize BOHATY TATA RADÍ JAK INVESTOVAT píše že nema rad obchodníky co se chlubí tím co kdea kolik a na čem vydelali. Nebo jak dela reklamu MLM. čím starší jeho knihy tím lepší, čím novejší tím více reklamy.
Ja jsem z jeho knich byl teda parkrat zmateny, protože na jedne strance píše neco a o 10 stran dale to zase odsuzuje.
Ale jeho knihy jsou dobre podle me spíše na uplny začatek, aby si človek díky jeho kniham uvedomil co vlastne chce.
Vžadnem případe bych nechtel tímto kiyoshakiho neak odsuzovat, protože díky jeho knize BOHATY TATA, CHUDY TATA jsi jdu podle sveho finančnío planu za svím cílem. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Zdravím,

Dnes jsem si od mého kamaráda půjčil českou audio verzi knihy Bohatý táta, chudý táta a měl bych dotaz, jestli někdo ví, kde se tyto audio verze (cédéčka) dají zakoupit. Vyšlo v takové verzi i více jeho knih? Existuje nějaký specializovaný internetový obchod s knihami v audio verzi?

Předem děkuji za tipy!

David

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...