Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Ahoj Martin,

Rad by som sa Ta spytal na tu platformu Gecko T&T ktory ako pises pouzivas. Ja ho tiez pouzivam, ale uz mi expiruje skusobna verzia a preto sa pytam ako dalej. Vies mi prosim poradit, aka je najlepsia moznost aby som mohol pouzivat tuto platformu bez toho aby som otvaral real account? Potrebujem trenovat na grafoch a neviem si rady. Dakujem :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 115
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

TO neb:

Gecko se tu na financnikovi obecne pouziva na analyzu spreadovych a pozicnich obchodu. Pokud vim, tak se Gecko da poridit i s live daty, ale ze by na nem nekdo intradenne obchodoval jsem jeste neslysel. Hlavni hacek bude asi s propojenim na brokera.

Jestli muzu doporucit, tak se radeji podivej na Ninju nebo Sierru - clanku a informaci z diskusi je tady kvantum.

(Jinak Gecko je take placene, takze v tom vyhodu nehledej)

Hezky den,

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Nejaky software tu je,staci jen pohledat.
Co se tyce macu, tak pokud ti nevadi zaplatit cca 59 euro tak si kup Parallers Deskops a muzes mit zaroven pusten mac a treba windows.
Pokud si budes porizovat Parallers, tak k tomu windows xp. Vista a sedmicka na tom jedou blbe, ale s XP zadny problem.
A nebo, pokud by ti to nevadilo udelat si BOOT CAMP a nainstalovat si windows jako dalsi system.
Jediny co je problem, ze vzdy, pokud budes chtit do windows, tak musis pri boot campu restartovat pc a potom drzet nasi pravou alt klavesu, no a potom si jen vyberes jaky system chces nainstalovat,

Jediny software, ktery je pro mac tak je Thinkofswim ci tak se to jmenuje.

Na obchodovani ti doporucuji vyzkouset software, ktery je tu uvedeny na financniku, tusim ze to je cca 5 programu na obchodovani.
Ja osobne pouzivam Ninja Trader, ale musis vyzkouset.
Feel Good

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím,

mám celkem problém ... začal jsem se věnovat komoditám a vím, že bych se tomu chtěl věnovat v budoucnu, ale pořád se nějak nedokážu rozhoupat...

Zkoušel jsem různé programy na můj papertrading.....Měl jsem TnT, Sierru a Ninjatrader.

S těchto 3. programů jse mě nejvíce líbil Ninjatrader, ale když jsem se podíval kolik ten program stojí, tak je to podstatě nejdražší možnost.

Důležité je, aby byl tento program cennově dostupný.

Navíc je pro mě důležité, že program který se teď budu učit používat, bude následně i program, který bych používal v budoucnu na live trading.

Díky za info

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pouzivam take NT a nic jineho co jsem vyzkousel se mi uz nezda dost dobre.
Nicmene, zaujala me nabidka od Global Futures
www.globalfutures.com/accounts/comm-xt.asp
poplatek 0.90 & za RT pri pouzivani platformy X_TRADER (+650 $ mesicne za kazdy exchange).
Pro vetsi tradery to je urcite zajimave, akorat zatim nechapu jak to funguje. Vzdyt 0.90 $ za RT snad nepokryje ani exchange-fees.... :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den,
nejde mi nainstalovat Think or swim - Desktop ani Papper verze, vždy mi vyskočí hláška " nejsme schopni přijímat účty z České republiky v této době " při výběru položky country of rezidence.
Chtěl jsem se seznámit s touto aplikací před absolvováním kurzu opce I, dle rady absolventa tohoto kurzu.
Děkuji za radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

V prvom rade chcem podakovat Tomasovi a Petrovi k zalozeniu takehoto uzasneho servera akym financnik je. Uplnou nahodou som sa k nemu dostal cez mojho cinskeho kolegu, pracujuceho na svk, ktory sa tradingu venuje uz niekolko rokov uspesne.
Teraz k teme: K tradingu som sa dostal asi pred mesiacom, precital som zopar knih, pohltal infa z financnika a rad by som zacal backtesting ale neviem kde a ako. Je tu vela odkazov na software a vela rad zacat s tym softwarem, ktorym budem v buducnosti pokracovat ked nemam ani sajnu o tom, ktori mi bude vyhovovat a ktori je pre mna ako zaciatocnika vyhovujuci na testovanie obch. planu. Bol by som rad ak mate niekto nejake skusenosti, radi ohladom softwaru, ci skusit Ninju, Gecko, a ost. ?
Vopred dakujem za rady a tipy. ;)
Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...