Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie CCI system


DarkMan

Doporučené příspěvky

Dobrý den Jakube,
děkuji za Vámi uveřejněný přístup k W-CCI a výsledky z backtestu. Zkušenost z reálného obchodování nemám žádnou a z toho i vyplynula úvaha o velikosti celkového slipu v předchozím příspěvku. Z Vaší a Tomášovy odpovědi se dá vydedukovat, že jsem výsledek předpokládal příliš konzervativní. Test na ER2 z 02/2006 jsem prováděl čistě mechanicky a za platné signály jsem bral i ty, při kterých se ZLR vytvořilo mimo oblast +100/-100, výstupy na CCI Hook nebo Flat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,7k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Dobrý den
Můžete mě prosím někdo poradit s instalací Woodiho do Siery? Dnes jsem propojil Sieru s IB a pokoušel jsem se tam nastavit Woodiho. Samozřejmě nebyl v té verzi co jsem si stáhnul. Tak jsem tady v diskusi našel adresu www.ftrader.de a provedl instalaci ftrader.dll a pokoušel se to spustit v Sieře. V Sieře jsem vybral dle návodu k Woodimu ftrader_SW_CZI a pokusil se to otevřít. Výsledek byl ten, že se mě otevřel sice Woodi, ale nějaký okleštěný a navíc mě to stále píše že je někde chyba:

Error Loading Custom Study DLL:kiwisstuff 20:51:10 05/30/06

Kde je prosím chyba? Už si stím nevím rady.
Díky za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomnes Napsal:
-------------------------------------------------------
> Stáhněte si pro Sierru kompletní nastavení pro
> WCCI z této stránky:
>
> www.ftrader.de/
>
> Nainstalujte a budete mít kompletní WCCI v menu
> mezi studiemi (studies)


TO Tomnes

Stiahol som si to ale nieje to to iste ako vo vašom videu ??? :S
Nemam tam LSMA na ZL a taktiež tam nemam čiarovy CCI ! Mam Sierra Chart 74.9 neviete mi poradiť ??

Ďakujem pekne.

Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...