Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Testování strategie


Doporučené příspěvky

  • 4 months later...
  • Odpovědí 135
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně sierry a backtestingu, testuji na 3min grafu a zatím jsem bral ceny jen za close, nově jsem chtěl vyskoušet vstupovat 20s před close, ale když se podívám na ceny pomocí intraday editoru a naroluji si aktuální cenu, tak se liší od toho co zobrazuje graf, tak teď jsem z toho docela jelen i s celým backtestingem... Poradil by mi někdo prosím, kde je zakopán pes, případně která cena tedy platí aby byl backtesting co nejpřesnější? Děkuji Lukáš.

4768

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Swen:
Děkuji, kdyby to bylo tak, tak jsem docela klidný ale např. podle mého obrázku to je 7 ticků a to už je docela velký rozdíl. Na počátku testování jsem manuálně hledal patterny v grafu a bral ceny za close vpravo na grafu, ale jak jsem se začal dívat do editoru, tak jsem z toho takový rozpačitý a testování pomocí přehrávání je takové na tvorbu plánu zdlouhavé a kostrbaté, ale nicméně se tím budu muset asi takhle prokousávat.
Nevíte jestli sierra neumožňuje manuální posun po 2sec, jaké mám data s tím že pořád budu operovat ve 3min timeframu?

Lukáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Ahoj,

právě jsem celkem úspěšně vyzkoušel TRIPPLE SCREEN s profit targety na krajích cenového kanálu.
Mám ale jeden problém. Nemůžu v TNT najít přímé "envelopes kanály", které popisuje Elder ve své knive "vstupte do mé obchodní místnosti. Vystupuji tedy na Keltner bands, což nechci.
Tyto kanály nereflektují na volatilitu trhu.

Může mi někdio poradit kde je najít?

Děkuji

DavidH

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 7 months later...

Ahoj, testuji s TNT 5
zatim se dari ve vsech "zacatecnickych" komoditach.
Pouze mam problem, ze moje strategie potrebuje trochu vetsi sl, nez je doporucovan - 5% z 10 000 USD je 500 USD a ja casto i v kukurici potrebuji okolo 1000USD.
Tak me napadli mini trhy, ale co jsem se dival na mini corn, tak tam je volume okolo 500 denne.
to bude asi malo ne? Jak jste to resili Vy v realu, kdyz jste zacali obchodovat?
Muzu dat sl 500, ale muj system snizi uspesnost v desitkach procent...
Diky a vse nej do Noveho roku
Mirek F.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...