Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

GRAINS - CORN (kukuřice)


vlastas

Doporučené příspěvky

TO flakac1 DOBRÝ den ! Já to vidím velmi jasně. Dokud nezačne pršet,zůstávám long. Jak vysoko půjde kukuřice? Už dávno jsem překonal plán a je mi úplně jedno kolik navíc vydělám. Čím výše,tím více si užijí ostatní. (tu) Aktuálním zdrojem informací je pro mne cena,za kterou prodám. Teď už mne nezajímá předpověď počasí v hlavních pěstitelských oblastech,nebo jiná důležitá informace. Web Vám tedy neporadím,existuje vyhledávání a porovnávání mezi sebou

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • Odpovědí 305
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj, v rámci snahy co nejlépe poznat trh kukuřice (ZC) jsem se snažil najít nějaké souvztažnosti v pohybech cen v jednotlivých letech. Přijde mi, že od roku 2003 tu máme vždy na jaře up trend, s výjimkou roku 2007. Sohlasili by jste se mnou? Má cenu tyto věci zkoumat (pro poziční obchodování) a dají se aplikovat? Děkuji a omlouvám se za začátečnický dotaz. Jakub

20139

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji. Měl bych ještě jeden začátečnický dotaz. Kdy jsou hlavní obchodní hodiny v této komoditě? na webu CME Group se píše 5:00 pm - 2:00 pm, Sunday - Friday Central Time (www.cmegroup.com/trading/agricultural/grain-and-oilseed/corn_contractSpecs_futures.html), ale nejsem si jist, že tomu rozumím. Znamená to, že trading hours začínají v 17:00, obchoduje se celou noc a následující den až do 14:00 a poté je 3 hodiny pauza? Omlouvám se za tento začátečnnický dotaz a děkuji za pomoc!
Jakub

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...