Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

jsem také jeden ze začínajících traderů a chci se zeptat jestli má smysl backtestovat na 6 minutovém timeframu, pokud chci obchodovat na 5 minutovém? bude ve výsledcích velký rozdíl? Já jsem totiž našel dobré grafy na backtest jen s tím 6 minutovým timeframem, pokud ale máte někdo tip na stránku s komoditními grafy, kde je 5 min. timeframe včetně CCI indikátoru tak budu moc rád.
Budu vděčný za každou odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 40
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

to bude ten problém, v data feedu SC forex data neni futures NQ, ale jen CFD, kde bude tick celý bod

pokud chceš futures e-mini NQ s tickem 0,25, co se tady na fóru obchoduje, musíš se napojit na patřičný zdroj dat, kde se obávám že Sierra žádný zdarma zdroj neposkytuje, musíš platit u nich nebo přes svého brokera

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tome díky za bleskurychlou odpověď.
Ono ten důvod proč se ptám není v tom jestli je mi to málo, nebo moc. Spíš mi jde o to, že se hodně mluví o tom, že to scalpování brokeři nemají rádi a nerad bych testoval (vlastně to už nějaký ten "pátek" testuju) a pak zjistil, že mi tak nikde obchodovat neumožní :-))

btw dík za tvoje dosavadní příspěvky ve forech, rád je čtu a častokrát mi osvětlily různé věci okolo tradingu. Jen tak dál :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...