Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodování opcí přes IB


PET

Doporučené příspěvky

  • 4 týdny později...
  • Odpovědí 45
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

A není to omezení z důvodu daytradingu na malém účtu?
Pokud máš méně než 25K USD, nesmíš provést na akciích víc než 3 daytrade obchody za 5 dnů. Někteří brokeři implementují ochranu, že ti nedovolí otevřít víc než 3 pozice za jeden den, protože v případě margin callu by mohlo dojít k uzavření ten den otevřených pozic a byl bys označen jako day trader, což znamená zablokování účtu na 90 dnů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Zdravím,

mám dotaz k uzavření pozic v TWS před vypršením expirace. V simulated trading mám otevřený IC a nevím jakým způsobem si je uzavřu. Může mi v tom někdo poradit ? Našel jsem si v programu při kliknutí na otevřenou pozici možnost "close position" dále mi to ale hlásí že musím zvolit cenu. Co mám zadat, cenu opce za danou strike ? Jaká cena by byla optimální pro uzavření ? Musím se to v TWS udělat pro všechny pozice zvlášť ?

Dík moc za info

Begy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Begy,
já zavírám opačnou operací k otevření, tj. vytvořím IC stejným způsobem jako pro otevření (pomocí Option Spreads) a na vytvořeném combo řádku kliknu pravým - první odkaz Trade a vyberu opačnou operaci, než jsem pozici otevíral (otevření IC - Buy, uzavření tedy Sell). Vytvoří se příkaz, zvolím počet pozic a případně upravím cenu.

Richard

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravim,

mam dotaz ohledne otevreni vertikalniho spreadu v IB. Vim jak se otevira IC v IB. Chtel jsem si zkusit zadat postupne otevreni 2 vertikalnich spreadu. Problem zkusim popsat na hypotetickem prikladu. Rekneme, ze chci otevrit IC: CALL -500/510, PUT -300/290. Jinymi slovy otevrenim tohoto IC oteviram zroven 2 vertikalni spready. Pri zadavani nakupu IC postupuji klasicky pres combo prikaz, zadam IC, buy a vyspecifikuji . Stejnou logikou jsem se snazil nejprve zadat nakup CALL vertikalniho spreadu a tedy zadaval obdobne combo prikaz, zvolil vertikalni spread, buy a zacal specifikaci... po zadani buy CALL 510 mi to jiz neumoznuje zadat sell CALL -500, ale nabizi mi to zadani striku pouze vetsiho nez 510. Obdobny problem byl i u PUT vertikalniho spreadu. Muze nekdo poradit v cem je problem. Dekuji. Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

to all

Pri obchodovani opcii sledujem platformu TOS aj IB. Premia za jednotlive call a put opcie su rovnake v TOS aj v IB. Problem je ale v tom, ze ked vypisem strategiu IC za urcite premium, tak ma v TOS exekuuje bez problemov, ale v IB vobec. V IB ma exekuuje az ked znizim celkove premium cca 20-30 USD oproti TOS. Ako je to mozne? Mam v TWS nieco zle nastavene?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to goldengym
paper nebo live?
TOS a IB používají jiné algoritmy pro exekuci na paper účtu. TOS dává plnění mid téměř okamžitě, i když v reálu bys na takové plnění musel čekal i velmi dlouho nebo bys ho vůbec nedostal. Naproti tomu IB se víc blíží realitě.

U reálného tradingu bývá lepší plnění u IB, rozdíl je způsobem jiným typem routingu obchodních příkazů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...