Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Alpari


flakac

Doporučené příspěvky

Pokud tě zajímají poplatky za výběr, tak ty jsou tuším z UK do EU 15 liber, skalpování vůbec nebrání (moje zkušenost na micro účtu) jak to dělají na standard account to nevim, ale někde na jejich stránkách píšou že je jim to jedno. Spike je myslim to samé co gap, prostě chyba kotace, stává se to při rychlých pohybech cen při vyhlašování zpráv, nebo jak píšou na jejich stránkách může k tomu vést chyba v jejich systému. Mě se to stalo za 4 měsíce snad 4x co vím a to zpravidla při vyhlašování úrokových sazeb Evr. centr. bankou. Moje strategie je se takovým pohybům spíše vyhýbat, protože nikdy nevim jakým směrem to vlastně skončí (př. 60 bodů nahoru za 15 min a pak za dalších 10 min 70 bodů dolů, to proto že po zvěřejnění obvykle je ještě komentář tak se to chvíli přetahuje, nehledě právě na tyhle gapy).
Jinak já jsem zatím spokojen, spíš by se měl k tomu vyjádřit uživatel Fletmaster, který tady neustále výřil vodu, ale zatím konkrétní nedostatky dostatečně nepopsal. Nezaznamenal jsem zamrzání platformy, ani exekuce delší než 10s, vymetání S/L ani nic podobnýho,tak doufám že jim to vydrží. Ted mají rozjíždět nový účty, který by snad mohly fungovat jako ECN broker, ale nic podrobnýho o tom zatim nevim. Jinak jsem začal na 200Eur po demu, u kterýho jsem strávil asi rok, a musim zaklepat po počátečních neúspěších (mnou zaviněných) se daří, jen doufám že to vydrží, protože v tomhle byznysu si člověk není ničím jist :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 154
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Tak jsem si u nich, Alpari UK, zalozil Live ucet. Docela na me sla hruza, z toho co vsechno chteli vedet, co jsem musel vyplnit za udaje a s cim souhlasit. Snad je to tak u vsech brokeru ...
Ted jim budu posilat (mailem) kopie vsech dokladu co chteli, krome cisla bot o me uz budou vedet uplne vsechno. Nevim na co jim tolik udaju je?
Z jake banky jsi jim prevadel penize? Ja mam ucet u KB a zajdu si tam zjistit podminky a poplatky pro takovy prevod. Je tady na foru o tom nekde vlakno, jakou kdo pouzil banku k prevodu penez?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já jsem se rozhodoval mezi Alpari a InterbankFX. Podmínky byli pro mě přibližně stejné, ale když jsem vyděl kolik toho u Alpari chtějí, tak jsem zvolil IBFX. Jinak to ale bude určitě naprosto seriózní společnost. Pro převod jsem použil ČSOB a peníze tam byli za 3 dny.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jajos - mozno by bolo pre ujasnenie dobre keby si uviedol odkaz na toto info. Ako citam na alpari.co.uk chcu len jednu cistu kopiu identifikacneho dokladu a druhy doklad pre overenie adresy. Ja som posielal naskenovany obciansky a pas a boli spokojni. Mozno ide o americku alebo rusku pobocku , tam neviem. Stamped je asi opeciatkovany.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Jestli chcete snížit spready u Alpari UK, registrujte se na www.cashbackforex.com/?aid=2531 Docela dobrá věc. Já to využívám. Můžu poslat snímky systému, kdyby to někoho zajímalo. Alpari po registraci vrací 4,5USD z každého zobchodovaného lotu na Váš Paypal nebo na účet.
Funguje i u Alpari US, Avafx, Dukascopy, Etoro, FXCBS, FXCM, FXDD, Fxopen, Fx Pro, GallantFX, Go Markets, Liteforex, Marketiva, PFG, Tadawul FX, X Forex :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 1 month later...
  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...