Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jakou knihu???


tomy

Doporučené příspěvky

Podle me by jste mel nejdříve zjistit čim se chcete zabyvat a vytvořit jsi finanční plan. A potom si podle toho vybrat neakou knihu. Jak vam tady již nekdo radil např-Kiyoshakiho,Hilla.atd. Ale tyto authory bych doporučoval číst spíše k ujasnení čím se človak vlastne chce živit. A potom bych doporučéval přečíst neco odbornejsího a přesnejšího, spíše o tematice kterou jse chcete zabyvat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
  • Odpovědí 103
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Občas si kupuju knížky v angličtině. Těžké je vždy rozhodnout podle pár informací z internetu - koupit či nekoupit?
Dnes jsem náhodou narazil na něco, co by to mohlo výrazně usnadnit. Na Google je vyhledávání knížek: books.google.com/
Ve výsledcích vyhledávání se pak zobrazují u každé knížky informace, jestli je dostupný náhled: No preview available,
Limited preview anebo Full view. Vyhledávání se může omezit jen na knihy kde je preview.

Jsem na to vyhledávání knížek v Google narazil dnes náhodou, když jsem přemýšlel, jestli koupit knihu "Breakthroughs in Technical Analysis". U knihy mají Limited preview, což znamená, že se dá prohlídnout asi 30 stránek a to už k rozhodnutí, jestli koupit či nekoupit stačí: books.google.com/books?ct=result&q=%22Breakthroughs+in+Technical+Analysis%22 (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

junior111 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobrý deň všetkým!
> Pri šňúraní na internetových kníhkupectvách som
> objavil gladiš - naučte se investovat. Aký máte
> názor na túto knižku?
> Dík


Niekedy davno som to cital --ale ako pise 911 pokial chces obchodovat(spekulovat) je ti podla mna k nicomu.Pokial si dobre spominam v podstate sa v tej knihe zaobera hodnotovou analyzou akcii a vysvetluje princip "bezpecnostneho polstařa" ,rozobera financne vykazy spolocnosti a pod. Inymi slovami neuznava technicku analyzu . Je tam rozobrata aj niejaka screening web aplikacia ktora ti na zaklade preddefinovanych ekonomickych parametrov vybera tituly z NYSE ktore im vyhovuju .

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...