Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jakou knihu???


tomy

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...
  • Odpovědí 103
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

  • 1 year later...

Rad ctu knihy, ktere nekde doporucuje FT71. Vetsinou se zajimam o knihy zamerene na psychologii ale cim dal vice se chci zdokonalit hlavne v technickych aspektech tradingu. V teto oblasti FT doporucuje napr. Mind Over Markets - James Dalton, Markets In Profile - James Dalton, Steidlmayer on Markets - Peter Steidlmayer. Zajima me jestli tu ma nekdo zkusenost se zakoupenim techto knih. Na nejlevnejsi-knihy jsou anglicke verze za ceny v rozmezi 1500-2500 kc. Uvazoval jsem o zakoupeni pres amazon ale nemam s tim zkusenost. Potom treba nakladatelstvi Czechwealth nabizi titul Market Profile (coz ma byt asi cesky preklad Markets In Profile od Daltona) ale nemam k tomu uplne duveru :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Thomas.Jacksonville Napsal:
-------------------------------------------------------
> Rad ctu knihy, ktere nekde doporucuje FT71.
> Vetsinou se zajimam o knihy zamerene na
> psychologii ale cim dal vice se chci zdokonalit
> hlavne v technickych aspektech tradingu. V teto
> oblasti FT doporucuje napr. Mind Over Markets -
> James Dalton, Markets In Profile - James Dalton,
> Steidlmayer on Markets - Peter Steidlmayer. Zajima
> me jestli tu ma nekdo zkusenost se zakoupenim
> techto knih. Na nejlevnejsi-knihy jsou anglicke
> verze za ceny v rozmezi 1500-2500 kc. Uvazoval
> jsem o zakoupeni pres amazon ale nemam s tim
> zkusenost. Potom treba nakladatelstvi @#$%& nabizi
> titul Market Profile (coz ma byt asi cesky preklad
> Markets In Profile od Daltona) ale nemam k tomu
> uplne duveru :D

Něco od Daltona je dokonce zcela zdarma na netu. Kde, to si už ale nepamatuju... zkuste vygooglit. Českou verzi jsem četl a je naprosto v pohodě. Já jsem si jí půjčil v knihovně. Nemyslím si, že je to zas tak převratné, aby za to člověk musel utrácet zmiňované sumy...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Přečet jsem toho za posledních deset let fakt hodně (desítky titulů). Většina je balast o nutných, všem dobře známých - nikoli však dostačujících podmínkách jako mindset, pravidla a disciplína, nebo 'proper' MM.

Ale hrstka dobrých se najde. Dvě knihy hodnotím jako výjimečné:

Larry Harris: Trading And Exchanges
Adam Grimes: The Art And Science Of Technical Analysis

Sinuhet tu zmiňoval Lance Beggse - ano, to je vynikající materiál, asi nejlepší překlad "cítění" do "pravidel" co jsem kdy zažil.. ale málokdo bude mít na to aby jeho přístup úspěšně implementoval v praxi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...

ford:

tím, kde knížku mají, bych si hlavu příliš nelámal. Pro vás je podstatné, že víte, že knížka je v českých knihovnách. Jděte do vaší knihovny (optimálně nějaké veřejné, která umožňuje MVSky - meziknihovní výpůjční služba). Tam řekněte, co si chcete půjčit. Pokud knihovna nemá daný titul ve svém fondu, ale má ho jiná knihovna/y v ČR, měla by vám umožnit půjčit si knížku z fondu té knihovny v rámci služby MVS. Oni jí objednají a vy si jí pak normálně vyzvednete ve své knihovně. Pokud je to v rámci ČR, tak je služba zdarma.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To emun napsal:
Něco od Daltona je dokonce zcela zdarma na netu. Kde, to si už ale nepamatuju... zkuste vygooglit. Českou verzi jsem četl a je naprosto v pohodě. Já jsem si jí půjčil v knihovně. Nemyslím si, že je to zas tak převratné, aby za to člověk musel utrácet zmiňované sumy...


Chtěl jsem se Vás zeptat, jestli jste si z knihovny vypůjčil knihu Market Profile - Strategie vysokých zisků od Daltona ?

Knihu, která vyšla v ČR (Market Profile - eso v ruce obchodníka) mám ,ale nemůžu zaboha sehnat nikde tu od Daltona

v českém překladu.

děkuju moc za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...