Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

hledám brokera ideálního pro začátečníky


pavel368

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 284
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ares:

zkus si vyhledat na českých stránkách (jiné forum než Finančník) příspěvky uživatele [bold]hataqaq [/bold], které se týkají propagace brokera. Doufám, že to vlákno ještě nesmazali... Je to hoooodně poučné.

Pro všechny nováčky:
[bold]Schánějte informace z více zdrojů !!! [/bold]

Ani autoři tohoto webu nemohou zaručit pravdivost informací zde ve foru prezentovaných.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ares, co se týče hataqaq,tak velký pozor na takové chytráky.Na netu láme lidi na to,že vydělavá jednoduše 60EUR denně nebo kolik.Je dost zajímavé,že to vyděláva jen on,proč nevydělávají všichni jeho sourozenci,rodiče,strýcové,tety,bratranci,sestřenice,sousedi,spolužáci a kamarádi,proč to nabízí cizím lidem když je to tak super jednoducé.Jak sám přiznal je lapač duší pro GCI.Dáváš do toho své prachy a proto by jsi měl o tom kam je dáš dobře popřemýšlet.

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nesmíš čekat že budeš do měsíce milonář, mě se to vrátilo za 1 měsíc co jsem is otevřel live, ale ten jsem si otevřel po 2 měsících, záleží také pod kým jsi, jakého máš managera, protože někteří jsou lopaty, to říkám na rovinu...ale upřímně majitel.... ti naobchoduje za hodinu i 5000E, na live!!!! dle mě je fakt dobrý.....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DAX30 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Nesmíš čekat že budeš do měsíce milonář, mě se to vrátilo za 1 měsíc co jsem is otevřel live, ale ten jsem si otevřel po 2 měsících, [bold]záleží také pod kým jsi, jakého máš managera, protože někteří jsou lopaty, to říkám na rovinu...ale upřímně majitel.... ti naobchoduje za hodinu i 5000E, na live!!!! dle mě je fakt dobrý.....[/bold]

Takže to ti obchoduje někdo jiný? Ten, co tě "ukecal" aby ses "zapojil"???


Zdá se mi, že je tu další "náhončí", nebo že by to bylo jen další pseudonymum pro [bold]hataqaq[/bold]? Je zaregistrovaný od 28.2.08?!?!?!

Ještě k nicku [bold]hataqaq[/bold]
Na "konkurenčním" webu uživatel devaa vyšťoural:
Jméno:David Koudela
Adresa:Horymírova 10, Ostrava Zábřeh
Narozen:25.11.1984
Povolání:Trader na wall street
Tel:777804336
icq: 299694250
email:DKoudela na seznamu
Orientace: Jelikož má doma [bold]akvárko[/bold],tak jsou jeho příspěvky také na stejnojmeném serveru.


Možná by nám ale mohl řict tajemství o kterém se tady zminuje na serveru "Tigra team cz" v sekci "Nechte vydělávat internet"
Ale dobře sem se tam pobavil.
hataqaq Zaslal září 14, 2007 19:53 pm
ještě sice nejedu na ostro, ale už tak dělám denně asi 60 euro...
hataqaq Zaslal: po září 17, 2007 18:12 pm
1567eur za 44 dní co jedu na ostro mám doma



;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Smutné je, že můžou zblbnout docela dost lidí, kteří ještě nemají vlastní názor. Docela mě překvapuje. kolik lidí se ptá na úplné základy - zjevně si ještě neprošli ani nejzákladnější informace. Hlavní je zjistit jak začít, ale komu svěřím peníze není podstatné. Důležité je aby se mnou mluvil česky, povzbudil mě, ukázal snadné výdělky a nastínil mi růžovou budoucnost. Takový člověk je docela dobrý cíl...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...